reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na tescie

Gofer333

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2019
Postów
30
Siemanko otóż tak do pełnego stosunku doszło 29.07akurat miałam dni płodne i wtedy liczyłam sobie ze 8 sierpnia miną 10 dni i od tego momenty właśnie zaczęło mnie mdlić plecy na dole bolą oraz piersi plus wymiotowałam caly tydz a teraz tylko mdli więc zaczęłam robić testy ciążowe i 3 wykonałam z viola i pojawiały się na tych 3 za każdym razem blade drugie kreski a jak zrobiłam test z one steps cały czas negatywne czasem minimalnie szło coś zauważyć lecz w końcu stwierdziłam odpuszczam.ale coś mnie podkusiło i zrobiłam dzisiaj rano z innej firmy test i nagle po 15 min blada druga kreska i moje pytanie brzmi czy ktoś miał tak samo I się okazało że to jednak ciąża czy fałszywie dodatni?
1000008527.jpg
1000008494.jpg
1000008500.jpg
 
reklama
Ten test nie jest falszywie dodatni. Jest negatywny. Wynik odczytany po czasie jest niewazny. Jak na moje oko to nie jestes w ciazy. Jakbys byla w ciazy ze stosunku 29.07 to juz bys miala dwie grube krechy na tescie.
 
Ten test nie jest falszywie dodatni. Jest negatywny. Wynik odczytany po czasie jest niewazny. Jak na moje oko to nie jestes w ciazy. Jakbys byla w ciazy ze stosunku 29.07 to juz bys miala dwie grube krechy na tescie.
niekoniecznie by miała dwie grube krechy na tascie ;) znam przypadki ze wychodziły bladziutkie kreseczki a dziewczyny były w 11-12tc
 
Po pierwszym zdjęciu można powiedzieć, że test jest zalany. Po drugim, że kreska jest widoczna, ale jest szara więc sugerowałaby kreskę fabryczną. Ostatnie zdjęcie tylko sugeruje dwie kreski. Jednak jeżeli od owulacji minęło 5 tygodni to powinnaś być ok 7 tygodnia ciąży. W 7 tygodniu mało która dziewczyna rozbiera testy żeby dojrzeć dwie kreski.
Sugerowałabym zrobienie beta hcg. Lub powtórzenie testu, w mojej opinii pinkiem strumieniowym. Ale pobierz mocz do jakiegoś pojemnika, aby uniknąć zalania testu.
 
Po pierwszym zdjęciu można powiedzieć, że test jest zalany. Po drugim, że kreska jest widoczna, ale jest szara więc sugerowałaby kreskę fabryczną. Ostatnie zdjęcie tylko sugeruje dwie kreski. Jednak jeżeli od owulacji minęło 5 tygodni to powinnaś być ok 7 tygodnia ciąży. W 7 tygodniu mało która dziewczyna rozbiera testy żeby dojrzeć dwie kreski.
Sugerowałabym zrobienie beta hcg. Lub powtórzenie testu, w mojej opinii pinkiem strumieniowym. Ale pobierz mocz do jakiegoś pojemnika, aby uniknąć zalania testu.
Właśnie chciałam iść ale lekarz ma urlop a to jest jedyny lekarz nie prywatny
 
reklama
Wyjatek potwierdza regule 😁
Moja koleżanka wlasnie dowiedziała się o ciąży w 4 msc ciąży dlatego też taka stałam się jakby to ująć że się przypatruje nawet tym bladziochom aaa no na testach z viola też miałam takie same blade kreski a trzymałam w moczu tyle ile pisało do 20 sekund
 
Do góry