reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska test ciążowy

whew_o

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
144
Cześć dziewczyny. Z partnerem planujemy dziecko ,spóźnia mi się okres trzy dni zrobiłam test ciążowy ale nie wiem co o tym myśleć . Na zdjęciu widać bladziutka kreskę a później trochę zrobiła się ciemniejsza.. co o tym myślicie?
IMG_20190110_092437.jpg
 
reklama
Dziewczyny, czy mogłybyscie spojrzeć na mój test. Zrobilam go w dniu spodziewanej miesiączki, ponieważ staramy się o dziecko. Dodam ,że robię również pomiary temp,która cały czas utrzymuje się powyżej 37 stopni. Niestety kreska jest bardzo blada stąd też moje wątpliwości....2 blada kreska pojawiła się równolegle z pierwsza po 3 min.
Ładna kreska :) Leć na bete :) gratuluję
 
reklama
Hejka, mam pytanie. Staramy się z mężem od jakiegoś czasu o drugie dziecko. I coś mnie podkusiło żeby 3 dni przed planowaną miesiączką (czyli 01.01.21) zrobić test. Wyszła po krótkim czasie (około 3-4 minuty) druga blada kreska. Zrobiłam ten test popołudniu. Dzisiaj z ciekawości zrobiłam drugi test. No i kreska niby jest ale jakby bledsza... Czy któraś z Was też tak miała? Ona nie powinna z czasem ciemnieć? Dołączam zdjęcia. Okres teoretycznie mam dostać jutro. Od paru dni boli mnie podbrzusze.
 

Załączniki

  • IMG_20210102_092534.jpg
    IMG_20210102_092534.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 1 075
  • IMG_20210103_115450.jpg
    IMG_20210103_115450.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 1 065
Hejka, mam pytanie. Staramy się z mężem od jakiegoś czasu o drugie dziecko. I coś mnie podkusiło żeby 3 dni przed planowaną miesiączką (czyli 01.01.21) zrobić test. Wyszła po krótkim czasie (około 3-4 minuty) druga blada kreska. Zrobiłam ten test popołudniu. Dzisiaj z ciekawości zrobiłam drugi test. No i kreska niby jest ale jakby bledsza... Czy któraś z Was też tak miała? Ona nie powinna z czasem ciemnieć? Dołączam zdjęcia. Okres teoretycznie mam dostać jutro. Od paru dni boli mnie podbrzusze.
Najlepiej zrób betę i powtórz za 2 dni, niby kreska powinna ciemnieć ale np. Mogłaś więcej wypic i mieć rozcieńczony mocz. Beta prawdę Ci powie
 
Hejka, mam pytanie. Staramy się z mężem od jakiegoś czasu o drugie dziecko. I coś mnie podkusiło żeby 3 dni przed planowaną miesiączką (czyli 01.01.21) zrobić test. Wyszła po krótkim czasie (około 3-4 minuty) druga blada kreska. Zrobiłam ten test popołudniu. Dzisiaj z ciekawości zrobiłam drugi test. No i kreska niby jest ale jakby bledsza... Czy któraś z Was też tak miała? Ona nie powinna z czasem ciemnieć? Dołączam zdjęcia. Okres teoretycznie mam dostać jutro. Od paru dni boli mnie podbrzusze.
Mi on wyglada na pozytywny ☺️
 
reklama
Hejka, mam pytanie. Staramy się z mężem od jakiegoś czasu o drugie dziecko. I coś mnie podkusiło żeby 3 dni przed planowaną miesiączką (czyli 01.01.21) zrobić test. Wyszła po krótkim czasie (około 3-4 minuty) druga blada kreska. Zrobiłam ten test popołudniu. Dzisiaj z ciekawości zrobiłam drugi test. No i kreska niby jest ale jakby bledsza... Czy któraś z Was też tak miała? Ona nie powinna z czasem ciemnieć? Dołączam zdjęcia. Okres teoretycznie mam dostać jutro. Od paru dni boli mnie podbrzusze.
Pierwszy wygląda na pozytyw. Na drugim zbyt mi cień pada, za ciemny jest.
Wiesz co, robiłaś je po południu - a wtedy stężenie betahcg jest niższe, szczególnie, że pijesz. Najlepiej zrób test z samego rana z pierwszego moczu - wtedy jest najbardziej wiarygodny.
Ewentualnie oznacz betahcg w krwi w laboratorium. Możesz odpłatnie bez skierowania zrobić.
 
Do góry