reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska test ciążowy

whew_o

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
144
Cześć dziewczyny. Z partnerem planujemy dziecko ,spóźnia mi się okres trzy dni zrobiłam test ciążowy ale nie wiem co o tym myśleć . Na zdjęciu widać bladziutka kreskę a później trochę zrobiła się ciemniejsza.. co o tym myślicie?
IMG_20190110_092437.jpg
 
reklama
Cześć dziewczyny. Z partnerem planujemy dziecko ,spóźnia mi się okres trzy dni zrobiłam test ciążowy ale nie wiem co o tym myśleć . Na zdjęciu widać bladziutka kreskę a później trochę zrobiła się ciemniejsza.. co o tym myślicie?Zobacz załącznik 932324
A co myślicie o tym ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210309-125615_Gallery.jpg
    Screenshot_20210309-125615_Gallery.jpg
    325,2 KB · Wyświetleń: 865
reklama
Hej! Ja mam taka sytuację: zrobiłam test strumieniowy na 7 dni przed miesiaczka po poludniu.wyszla cieniutenka druga kreska.potem zrobiłam test plytkowy rano i wyszedł negatywny.dzisiaj zrobiłam kolejny strumieniowy (4dni przed miesiaczka) po południu i znow wyszła bladziutka kreska.powiedzcie czy uroilam cos sobie ze tam jest kreska?
 

Załączniki

  • 20210313_194311.jpg
    20210313_194311.jpg
    622 KB · Wyświetleń: 734
  • 20210313_193849.jpg
    20210313_193849.jpg
    600,4 KB · Wyświetleń: 1 239
Hej! Ja mam taka sytuację: zrobiłam test strumieniowy na 7 dni przed miesiaczka po poludniu.wyszla cieniutenka druga kreska.potem zrobiłam test plytkowy rano i wyszedł negatywny.dzisiaj zrobiłam kolejny strumieniowy (4dni przed miesiaczka) po południu i znow wyszła bladziutka kreska.powiedzcie czy uroilam cos sobie ze tam jest kreska?
Testy lepiej zawsze robić rano.
 
Cześć dziewczyny. Z partnerem planujemy dziecko ,spóźnia mi się okres trzy dni zrobiłam test ciążowy ale nie wiem co o tym myśleć . Na zdjęciu widać bladziutka kreskę a później trochę zrobiła się ciemniejsza.. co o tym myślicie?Zobacz załącznik 932324
Najprawdopodobniej to ciąża też tam miałam proponuje zrobić za dwa tygodnie wtedy wyjdzie mocniejsza o ile to ciąża ale trzymam kciuki
 
Hej dziewczyny od dwóch lat mam założoną spirale mirena ostatnio kiepsko się czułam i postanowiłam zrobić test i jest drugą bardzo blada kreseczka co teraz.
 

Załączniki

  • Resized_20210529_185338.jpeg
    Resized_20210529_185338.jpeg
    268,5 KB · Wyświetleń: 691
reklama
Hej dziewczyny od dwóch lat mam założoną spirale mirena ostatnio kiepsko się czułam i postanowiłam zrobić test i jest drugą bardzo blada kreseczka co teraz.
Ja tam żadnej kreski nie widzę. Idź dla pewności zrobić betę. Ale tu na forum zdarzały się ciąże ze spiralą. W zasadzie to nie wiem co chcesz wiedzieć dokładnie. Jakieś konkretne pytanie?
 
Do góry