reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

Dołączył(a)
31 Styczeń 2019
Postów
8
Robiłam test z po południowego moczu w 25 dc przy 28 dc. Wyszła bladziutka, ale różowawa kreska i boli mnie podbrzusze, jestem jakaś słaba. Zastanawiam się czy mogę się cieszyć czy świruje, proszę o odpowiedź :)
 

Załączniki

  • IMG_20190131_155821.jpg
    IMG_20190131_155821.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 660
reklama
[QUOTE="BetiPS, post: 17650518,
W niedziele termin miesiączki więc się okaże. Dzisiaj rano zrobiłam znowu ten sam test i jest identyczny i jeszcze drugi inny i jest cień cienia. Coś czuję, że się rozczaruje :(
 
Kiedyś na forum i w jakimś artykule przeczytałam, że jeżeli jest chociaż blada kreska to nie może to eliminować ciąży. Że hormon ciążowy może tylko zabarwić test. Nic innego, Więc w twoim organizmie musi on być. (tak mi się wydaje). Oby nie była to ciąża biochemiczna. Trzymam kciuki. :)
 
reklama
reklama
Do góry