reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

Pregnet_02

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2021
Postów
30
Witam
Dziś po południu wykonałam test ciążowy około godziny 14.
Po minucie odrazu wyszła 2 blada kreska.
Czy może to oznaczać ze się udało?
Od poronieniu 7 miesięcy staraliśmy się ale się nie udawało. Zrobiłam badania na tarczycę i okazało się że tsh wyszło powyżej 5.
Miesiączka spóźnia się 6 dni a od piątku podbrzusze boli tak jak na okres.
Co do objawów to mam tylko mdłości, zmęczenie i jestem bardziej nerwowa.
Zanim poroniłam miała takie same objawy tylo że dodatkowo bolały mnie piersi a tera wogole
Obawiam się że ta ciąża też może zakończyć się poronieniem.
A to endokrynologa ide dopiero w czwartek i dopiero zacznę leczenie. 2 lata temu mialam zapalenie tarczycy a potem to zaniedbałam.
Czy każde objawy muszą być takie same?
 
reklama
Wrzuć zdjęcie, może umów się po upewnieniu, ze to ciąża (beta hcg) na teleporade może zapisze Ci euthyrox bądź letrox na ustabilizowanie tarczycy.
 
Wrzuć zdjęcie, może umów się po upewnieniu, ze to ciąża (beta hcg) na teleporade może zapisze Ci euthyrox bądź letrox na ustabilizowanie tarczycy.
Do endokrynologa warto iść i tak, skoro @Pregnet_02 ma TSH powyżej 5 (sprawdziłam że norma nie w ciąży jest do 5, a w ciąży do 2.5) - skoro się stara o dziecko, to warto to TSH zbić :)
Po teście z moczu najpewniej zrobić test z krwi :)
A co do objawów to każda ciąża jest inna :) jedne dziewczyny mają objawów więcej, inne mniej :)
 
Test wykonany dziś rano również pozytywny 😊
 

Załączniki

  • Snapchat-832913619.jpg
    Snapchat-832913619.jpg
    288,9 KB · Wyświetleń: 416
Dziś zauważyłam delikatną plamkę krwi.
Nie wiem czy się nie pokroić czy to normalne?
A ginekolog dopiero za tydzień.
Nie chciał szybciej przyjąć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry