reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

reklama
Dziś zauważyłam delikatną plamkę krwi.
Nie wiem czy się nie pokroić czy to normalne?
A ginekolog dopiero za tydzień.
Nie chciał szybciej przyjąć.
A czy mówiłaś lekarzowi jakie wysokie masz tsh ?? Powinnaś nie czekać, bo ani plamienie ani tsh ,nie możesz zignorować
 
Pisałam do lekarza powiedział że nic złego się nie dzieje i że może to być przez zagnieżdżenie się zarodka i dopiero w piątek mnie przyjmie
To zmien lekarza ,moja koleżanka miał tsh 2.6 i lekarz od razu kazal jej się do endo zglosci , jak najszybciej, bo to ciąży zagraża
 
Może i ja dołączę 🤗 4 dni przed miesiączką test clearblue czułość 25, blady plusik, dziś rano test 10 czułość jest kreseczka. Po cichu się cieszę ale mężowi powiem po becie. Oby bylo wszystko ok. Mamy dzieci z poprzednich małżeństw ale świadomie rzeźbiliśmy teraz 🥰. Straciłam jedyną córkę. W wieku 18lat zmarła nagle na zator płucny wywołany zakrzepica o której nikt nigdy nie miał pojęcia. Gdy poznałam męża córka żyła jeszcze. Oboje nie chcieliśmy dzieci bo mamy. Jednak coś się zmieniło. I w styczniu stwierdziliśmy że to ostatni dzwonek, nie chcemy kiedyś żałować ze nie próbowaliśmy i podjęliśmy decyzję że działamy. Oby się Marzenie spełniło 🥰. Wierzę że córcia nam w tym pomoże
 

Załączniki

  • IMG_20210410_065803.jpg
    IMG_20210410_065803.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 183
reklama
Do góry