reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

reklama
Tak to już jest, że jak się nie ma argumentów to wtedy się innych obraża 😉

Absolutnie!

Kochana lata praktyki 😁

Przesylam wyrazy szacunku.
Mnie wiedźma nazwano po raz pierwszy. Niezwyczajna jestem.
Nie mam miotły. Mogę latać na mopie? Mam taki z turbodoładowaniem…na baterie paluszki..?


@frez.ja1987 Ale może jak zmienisz telefon, to Twój monitor wyostrzy barwy 😂

O właśnie!
Szukaj rozwiązań a nie przeszkód.
 
Moja opinia jest taka że na tym forum 80% kobiet ma po prostu nie równo pod sufitem
I z tych 80% większość nie zdała nawet szkoły podstawowej.. A dlaczego ?
Nie umiejetność czytania ze zrozumieniem oraz arogancja
To jak wmawianie komuś choroby 💁‍♀️ To jak ktoś podejrzewa raka to znaczy że ktoś wmawia sobie ?🤣🤣 Nie wiem czy wy czegoś zazdrościcie innemu człowiekowi ale gruba przesada
Ja się pytałam czy blada kreska to tez oznacza ciąże a nie czy ja ją sobie wmawiam czy dlaczego rozbieram test haha
 
reklama
Moja opinia jest taka że na tym forum 80% kobiet ma po prostu nie równo pod sufitem
I z tych 80% większość nie zdała nawet szkoły podstawowej.. A dlaczego ?
Nie umiejetność czytania ze zrozumieniem oraz arogancja
To jak wmawianie komuś choroby 💁‍♀️ To jak ktoś podejrzewa raka to znaczy że ktoś wmawia sobie ?🤣🤣 Nie wiem czy wy czegoś zazdrościcie innemu człowiekowi ale gruba przesada
Ja się pytałam czy blada kreska to tez oznacza ciąże a nie czy ja ją sobie wmawiam czy dlaczego rozbieram test haha
A my się pytamy jak beta z piątku?
 
Do góry