reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

reklama
Bo to może być również kreska fabryczna lub ją przebija, z tej firmy testy tak robią, a nie zamierzam robić nadziei. Ja również tak miałam ze po 2 minutach wyszła bladziutka kreska a test był i tak negatywny.
dokładnie lepiej powtórzyć test i się miło zaskoczyć niż się nakręcić takim i później smutno .. one nie maja najlepszych opinii. Autorki powtórz test innej firmy bądź beta trzymamy kciuki 😍
 
Hej,
Od kilku dni czułam się bardzo zmęczona, bolała mnie głowa, a rano męczyły nudności, ponadto w czwartek pojawił się jasnoróżowy śluz, kolor ten utrzymywał się przez 2 dni. Zrobiłam jeden test o czułości 25 wczoraj wieczorem, pojawiła się tylko kreska kontrolna. Powtórzyłam test dziś rano o tej samej czułości i wyszedł tak jak na zdjęciu. Myślicie, że to może być ciąża?
Dodam jeszcze, że zostały mi 4 dni do okresu.
 

Załączniki

  • FD18B6AC-2AE7-46F3-99EE-5B3E9E703126.jpeg
    FD18B6AC-2AE7-46F3-99EE-5B3E9E703126.jpeg
    119,4 KB · Wyświetleń: 913
Hej,
Od kilku dni czułam się bardzo zmęczona, bolała mnie głowa, a rano męczyły nudności, ponadto w czwartek pojawił się jasnoróżowy śluz, kolor ten utrzymywał się przez 2 dni. Zrobiłam jeden test o czułości 25 wczoraj wieczorem, pojawiła się tylko kreska kontrolna. Powtórzyłam test dziś rano o tej samej czułości i wyszedł tak jak na zdjęciu. Myślicie, że to może być ciąża?
Dodam jeszcze, że zostały mi 4 dni do okresu.
Powtórz w dniu miesiączki albo idź na betę. To co odczuwasz to na pewno nie są objawy ciąży. Zdecydowanie za wcześnie na nie.
 
reklama
Do góry