reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

Jaki wynik testu?

  • Pozytywny

    Głosów: 10 83,3%
  • Negatywny

    Głosów: 2 16,7%

  • Wszystkich głosujących
    12
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja dzisiaj zrobilam test po 7 dniach od kochania sie z mezem i teraz sama mam dylemat a juz rano wisialam nad wc. Ostatnia miesiaczke mialam 27.04.2018 a 6.05.2018 sie z nim kochalam. Od wczoraj mnie bola i pieka piersi a dzisiaj taki test?
 

Załączniki

  • IMAG0653.jpg
    IMAG0653.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 270
Ja dzisiaj zrobilam test po 7 dniach od kochania sie z mezem i teraz sama mam dylemat a juz rano wisialam nad wc. Ostatnia miesiaczke mialam 27.04.2018 a 6.05.2018 sie z nim kochalam. Od wczoraj mnie bola i pieka piersi a dzisiaj taki test?
Moim zdaniem test rozlany. Chyba za dużo moczu? Nic niestety nie wnosi. Ja bym powtórzyła test. Koniecznie najczulszy, bo jeszcze bardzo wcześnie - 8dni dopiero minęło.
Najlepiej od razu co najmniej 2 kupić [emoji14]
 
Do góry