reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blady test ciążowy

Nie jest za jasna ?
Jest jasna bardzo, ale jest.
Intensywność drugiej kreski świadczy o etapie ciąży. Twoja jest bardzo blada czyli bardzo wczesna po prostu :).
Lekarz jeszcze nic nie zobaczy.
Polecam Ci pójść na badania beta hcg z krwi i za 48h drugi raz żeby sprawdzić przyrosty.
Jeśli byłby negatywny to nawet zarysu drugiej kreski by nie było, tylko czyste pole

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem po dwóch poronieniach . Czekac czy lekarz ?
A i kup w aptece coś dla kobiet w 1 trymestrze ciąży. Ja brałam coś takiego:
1519716613-320476e3c55acba9-aaaaaa.jpeg

To się bierze 2x dziennie, ale dla pewności sprawdź na ulotce :).
Koniecznie musi być folik MAMA 1trymestr. Piszę, bo mają z folika jeszcze sam kwas foliowy, ale w tym folik MAMA ze zdjęcia jest więcej potrzebnych składników

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do lekarza. Polecam Ci pójść dopiero w 6-7tygodniu ciąży. Beta hcg podpowie Ci w którym mniej więcej jesteś.
Ja poszłam już w 5 i widać było sam pęcherzyk ciążowy, nie było wiadomo czy jest zarodek w środku itd...
Więc pierw czekałam aż pojawi się zarodek... potem az zobaczę serce bijące...
A w 7-8tc już powinien być zarodek z bijącym sercem :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wydaje mi się że jeżeli masz za sobą 2 poronienia to powinnaś iść juz do lekarza żeby chociaż luteine brać.
 
Wydaje mi się że jeżeli masz za sobą 2 poronienia to powinnaś iść juz do lekarza żeby chociaż luteine brać.
O właśnie. Jezu, nie pomyślałam o tym...
Taaak! Zgadzam się. Jak najszybciej do lekarza

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Mam luteinę w domu. Z beta będzie ciezko bo jestem w wikingowskiej Danii gdzie dla lekarza potwierdzeniem ciazy jest test z moczu u niego w gabinecie . Staramy się już jakieś 11 cykli ... Martwię się że znowu bedzie cos nie tak :(
 
A biorę femibion ... Już od kilku dobrych miesiecy. Wg to właśnie w tym cyklu zwątpiłam że kiedykolwiek się uda . Nawet nie miałam ochoty na przytulanki ...
 
Angless a jakieś podstawowe badania masz porobione? Tarczyca, morfologia mocz i cała reszta? Jesteś w stanie to w ogóle na wlasną rękę w Danii zrobić? 2 poronienia juz skłaniają do jakiś większych badań w tym kierunku. Popytaj na wątku ciąża po poronieniu co warto zbadac. I jeśli tam nie jesteś w stanie zrobić tych badań to może jak będziesz w Polsce to Ci się uda.
 
No i może spróbuj poszukać jakiegos polskiego ginekologa w Danii? Ja wiem że prywatne wizyty to duży koszt ale po takich przejściach chyba jednak trzeba by było to w ten sposób ogarnąć. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
 
reklama
Mam porobione wszystko. Jedynie prolaktyna dosc wysoka . Biorę leki na zbicie . Obie ciążę we wczesnym stadium. 8 tydzień . Bez lyzeczkowania. Bo oczywiscie w Danii to kobiety muszą się same oczyścić. Za dwa tygodnie jadę do Polski na weekend. Tylko pytanie czy zrobia mi betę gdziekolwiek wlasnie w weekend.
 
Do góry