reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blady test ciążowy

reklama
Wiem że są laboratoria które robią betę w sobotę, poszukaj na necie. Bierz lutke i oby wszystko było ok :) no i może umów się na ten weekend do jakiegoś gina.
 
Trzeciej straty to już chyba nie zniose . Powtórzę jeszcze ten test za dwa dni . Bo ona mi jakąś taka za jasna.
 
Nie potrzebnie, bierzesz leki, dbasz o siebie, myślę że nastawienie tez ma tu znaczenie. Nie stresuj się (wiem łatwo powiedziec) i może jednak powiedz o tm swojemu mężczyźnie bo teraz właśnie będzie Ci potrzebne jego wsparcie.
 
Teraz to ja się martwię dopiero. .. eh
Kreska jest na pewno, test wyszedł pozytywnie, a blada, bo po prostu wczesna bardzo i jeszcze małe stężenie bhcg, ale na tym etapie wszystko ok, więc głowa do góry!
Tak jak wyżej piszą. Najlepiej po 48h od wykonania tego teraz testu ciążowego, zrób kolejny. Koniecznie ten sam, ta sama firma. Powinna być juz ciemniejsza, czyli rośnie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry