reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błagam pomóżcie czy test jest pozytywny

Bobasek12345

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Lipiec 2020
Postów
41
Hej chciałbym się dowiedzieć czy test pozytywny te kreski takie są bardzo jasne .. okres mi się spuźnia już 8 dni ☺️
1595565651054..jpg


1595565651054..jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Potwierdzam. 8 dni po okresie to kreska powinna być raczej "tłusta", ale mówię to z własnego doświadczenia. Każdy z nas jest inny, ale zrób na wszelki wypadek badanie bety z krwi.
Zrób betę.. bo u mnie takie słabe kreski wskazywały na bardzo niski poziom bety i później miałam biochemiczna. Ale każdy organizm kobiety jest inny, w takiej sytuacji jak spóźnia się 8 dni najlepsze będzie zrobienie badania z krwi. Bo kreski widać tylko coś słabe jak na tak długie spóźnienie @Trzymam kciuki✊🏻😍
 
reklama
reklama
Po 8 dniach spóźnienia kreski chyba powinny być dużo ciemniejsze. Najlepiej zrobić betę
Co za bzdura. Ja byłam w marcu w 4+6 tc i kreski miałam słabsze na 3 testach niż autorka. Na żywo bardzo dobrze widoczne a na zdjęciu dziewczyny musiały się w patrywac czy coś tam widać. Nie strasz dziewczyny że za słabe kreski bo to o niczym nie świadczy.
 
Do góry