reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blaneczka 14.07.2007

reklama
Witam jestem tu nowa.I nie wiem jak tu się obsługiwać tym programem pisania wiadomości.
Mam pytanko proszę o odpowiedz .Miałam miesiączkę przez 5 dni bo tak jest co miesiąc ,ale ostatnio po miesiączce miałam przez 3 dni plamienia koloru podobnego do czarnego wpadający w kolor brązowy.Staram sie o dziecko od 2 lat.Nie wiem czy jest to symptom ciąży czy może coś innego.
Bardzo proszę o odpowiedz.

Mysle, że nie, boprzecież krwawiłaś - miałas okres, no i potem jeszcze to drugie krwawienie. Mam nadzieję, że to nie symptom poronienia, idź do lekarza i się upewnij. A tak poza tym, to chyba trochę nie na miejscu o tym pisac tutaj, najlepiej przejdź do innego wątku, np. objawy ciąży.
 
Do góry