reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobo test

Aneczka85_01

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Lipiec 2018
Postów
2 930
Czy którejś z was wyszedł pozytywy bobo test a brak ciąży ? Mój Dziś z 24 Dc tak wygląda
 

Załączniki

  • IMG_0489.jpg
    IMG_0489.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 2 201
reklama
Po ilu minutach wyszła ta kreska ? Dla.mnje jakby to leżało dluzszy czas, i to jest fabryczna

Niewiem ile minęło bo jak tylko zrobiłam i widziałam ze niema drugiej kreski jak się robił to uznalam za negatyw .

Pytanie jest do dziewczyn które robiły akurat ten test bobo i czy zdarza się ze pokazuje druga kreskę a ciąży brak. Nie pytam o opinie czy test jest pozytywny
 
Niewiem ile minęło bo jak tylko zrobiłam i widziałam ze niema drugiej kreski jak się robił to uznalam za negatyw .

Pytanie jest do dziewczyn które robiły akurat ten test bobo i czy zdarza się ze pokazuje druga kreskę a ciąży brak. Nie pytam o opinie czy test jest pozytywny
Ja robilam go kilka razy ,dlatego odpisałam ,bo nigdy nie zaglądałam do kosza po jakimś tam czasie
 
reklama
Eh.. Testu nie sprawdza się po kilku godzinach, po filtrach..
Z reguły do 5 minut odczytuje się wynik i koniec, bo później zachodzą w nim reakcje i może różne rzeczy pokazywać.
Ten test do kosza, a zrób nowy lub beta z krwi ;)
 
Do góry