reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Boje sie najgorszego

Tylko jest jedno ale u mnie. Mam 9 tyg. Zaraz 10, a wielkosc to 8,6mm. A to juz nie jest chyba normalne. Chociaz mi doktorowa powiedziala, ze niby ok.
Jak wielkość 8,6mm?
Masz napisane na karcie 8,6hbd. Czyli crl odpowiadające 8,6tyg ciąży a nie mm:)
A później na zdj USG w prawym dolnym rogu masz podane ile ma cm: 2,19, czyli 21,9mm. Wszystko w normie ;)
 
reklama
Rybko, po prostu źle odczytalas.
Hbd oznacza ile tygodni ma ciąża, a tu w kółeczko zaznaczylam ile ma cm:
2aec6660b396bdeb4020d47d6422296f.jpg


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana spokojnie. Chyba wiele dziewczyn nachodzą takie myśli. U mnie wszystko ok, wizye miałam dziś, a przez 2 tygodnie wmawialam sobie, ze z dzidziusiem źle.

:) dzidzia rośnie jak na drożdżach. Mimo,ze objawy ustają :)
 
Werka. Ja to juz nawet nie czytalam co jest na usg. Tylko uslyszalam od lekarki, ze 8, 6. Zle zrozumialam i wbilam sobie to do glowy. Przepraszam was za ta histerie.
A Tobie Werka dziekuje.
 
Werka. Ja to juz nawet nie czytalam co jest na usg. Tylko uslyszalam od lekarki, ze 8, 6. Zle zrozumialam i wbilam sobie to do glowy. Przepraszam was za ta histerie.
A Tobie Werka dziekuje.
Nie ma sprawy, to zrozumiałe. Martwimy sie.
Cieszę się, że mogłam Cię uspokoić :))

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie z kolei było tak ze miałam objawy ciąży i bardzo złe przeczucia. Pojechałam na usg i potwierdziły się moje obawy :(

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry