reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Boje sie porodu

Natalia1208

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny
Czas mojej ciąży dobiega końca, mam termin na 23.09, więc już czekamy.
Strasznie się boję porodu, wcześniej nic a od kilku dni zaczynam chyba panikowac. Nie jestem wytrzymam na ból i ogólnie boję się, że sobie nie poradzę. Czy któraś z Was też już odlicza dni i ma podobnie?

reklama

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Hej
Ja tak na poważnie też zaczęłam bać się już na końcówce ciąży, a najbardziej jak odeszły mi wody. Pakowałam się z trzęsącymi rękami, w szpitalu też stres, ale już jak leżałam na porodówce to myślałam ciągle, że już zaraz zobaczę mojego synka i to mi dawało spokój :) będzie dobrze :)

Milmo

Rozwiązania
0
Piękne jest to, że po porodzie jest wielka motywacja, żeby dojść do siebie. Ja byłam w ciężkim stanie, miałam dużą stratę krwi i poważne komplikacje, a w sumie tydzień po porodzie już jako tako byłam na chodzie. Ogarniasz się, nie masz wyjścia. :) W hormonach i miłości jest wielka siła.

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Myślę że każda z Nas bała/boi się porodu. Tak jak koleżanka wyżej napisała jest to nie uniknione. Powiedziało się A trzeba powiedzieć B :-D kobiety są silne w tej kwestii nawet silniejsze od facetów, dasz radę a my napewno będziemy trzymać kciuki. Ból jest ale to jest inny rodzaj bólu nie da się go opisać z jednej strony boli a z drugiej strony wiesz że za chwilę zobaczysz swoje dzieciątko na które czekałaś aż 9 miesięcy i to naprawdę daje kopa oraz siłę aby wytrzymać ;)

ankanka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja też strasznie sie boję, wiem że bede miala cesarke i panikuje .. Strasznie sie boje, a to dopiero 24 tc ;)

SleepingBeauty

Rozwiązania
3
Powiem Wam jeszcze, że jak się nie wie czego się spodziewać, to jest lepiej :laugh2: gdybym drugi raz miała mieć cesarkę, to bym się bardzo bała, brrr. A tak, człowiek nie wiedział co go czeka :-p

reklama
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry