reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból brzucha po prawej stronie

Kinia5792

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Grudzień 2019
Postów
62
Hej dziewczyny. Jestem w 15 tyg. Czy któraś z Was miała kłujący ból brzucha tylko po prawej stronie? Boli mnie jak wstaje i się wyprostowuje i przy siusianiu (przy parciu).
 
reklama
Rozwiązanie
Ale w okolicach pęcherza czy na górze? Ja od kilku tygodni jak sie wysiusiam to nie mogę odrazu się wyprostowac bo łapia mnie okropne skurcze ale w całym brzuchu jakby w żołądku?? Masakra, teraz poszlam do lazienki to ledwo co do łóżka doszłam. Narazie się tym nie martwie bo dzidzia jest nisko a mnie boli wysoko:p
Też radzę spytać się swojego lekarza .Jak ja byłam w ciąży każdy ból,uczucie ciągnięcia konsultowałam z ginekologiem.Wtedy byłam pewna że nic niespodziewanego się nie stanie
 
Ale w okolicach pęcherza czy na górze? Ja od kilku tygodni jak sie wysiusiam to nie mogę odrazu się wyprostowac bo łapia mnie okropne skurcze ale w całym brzuchu jakby w żołądku?? Masakra, teraz poszlam do lazienki to ledwo co do łóżka doszłam. Narazie się tym nie martwie bo dzidzia jest nisko a mnie boli wysoko:p
 
Rozwiązanie
Do góry