reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol brzucha w 19 tygodniu

Olil

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2018
Postów
156
Witam! Jestem w 19 tygodniu + 2 dni. Dzisiaj rano po śniadaniu zaczął mnie bardzo kloc brzuch pod żebrami z lewej strony. Po godzinie gdy wypilam szklanke wody znow sie zaczal ten sam bol. Bol trwa moze ze dwie miniuty, minute. Co to może być czy udać się do lekarza? Dodam że wczoraj bardzo miałam ochotę na Coca cola i wypilam szklankę wcześniej od kad zaszlam w ciążę to nie pilam.
 
reklama
Dzidzia będzie cię powoli uciskała, takie bóle będą normalne. ;) Cola ci nie zaszkodziła, zapewniam cię, tym bardziej że to tylko szklaneczka. :)
 
Dziękuję za odpowiedź bo już się wystraszylam. Ale swoją drogą nie spodziewałam się że to aż takie ból mała kruszynka może powodować:-)
 
Dziękuję za odpowiedź bo już się wystraszylam. Ale swoją drogą nie spodziewałam się że to aż takie ból mała kruszynka może powodować:-)
Ponoć kopniaki bardziej bolą. Ja nie wiem, mnie nie bolały. :) Poczekaj aż dzidzia czkawki dostanie i będzie ci brzuch falował to się uśmiejesz. :D
 
W 19 tygodniu dziecko jest za male zeby sprawialo bol.. tym bardziej ruchami. Mnie od poczatku boli brzuch, czasem jak na okres, jak kolka, jak zakwas... Wiec konsultowalam to z lekarzem. Teraz 30tc i ruchy nie sa bolesne, to raczej rozciaga sie tam wszystko.
 
reklama
Do góry