reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ból cewki moczowej

Ż

żużaczek

Gość
szału zaraz dostane na lekarzy w Białymstoku. Moze wy cos mi podpowiecie??
Miałam ostre zapalenie pęcherza - z krwiomoczem. Wyleczyłam sie furaginem (to lekarz przypisał). no ale nie do końca się wyleczyłam. od miesiąca nadal boli mnie cewka moczowa - przy ujściu. Tak jakbym miała tam rankę, otarcie, jakby siedział tam np.kamyczek. Miejsce jest lekko zaczerwienione ale nie wydaje mi sie spuchnięte. Z początku myslałam, że to naprawde piasek albo kamyczek (miałam kamienie) ale jak zrobiłam wyniki moczu (robione dwa razy) lekarz powiedziała, ze wykluczone. Wyniki były idealne!!. Zalecono mi badanie na chlamydię, ale nic nie wykazało (wprawdzie na tej wiosce robią tylko z wymazu z pochwy, nie z cewki, ale ponoc i tak by wyszło). nic nie wykazano. No i d...pa. Boli mnie coraz bardziej. Wyniki nadal super. Miałyscie może cos takiego?? Bo juz nie wiem co mam robić.
 
reklama
miałam podobny problem, zaczęłąm stosowac płyn do higieny intymnej i wszystkie problemy się skończyły, spróbuj:-):-):-):-)a może powinnaś brać antybiotyk bo furagin wg mnie jest do d...., pozatym nie można go nadużywać bo może dojść do niewydolności nerek, pozatym pij dużo płynów i jedz bardzo dużo witaminy c, nie ma się co obawiać się może dojśc do przedawkowania bo nadmiar jej wydalany jest z moczem, poza tym ja poszłam do ginekologa zapisał mi czopki i urosept i jakoś przeszło... pozdrawiam:-p:tak::tak:
 
Do góry