reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból głowy w 16 tyg ciąży

Olunia1991

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Maj 2019
Postów
51
Witam, mam pytanie co jakiś czas bardzo boli mnie głowa, taki pulsacyjny ból. Paracetamol nie pomaga innych leków brać nie można. Poradzicie jak sobie z tym radzić? Ból trwa 3-4dni nieustannie :(
 
reklama
Rozwiązanie
Mam ten sam problem i też 16 tc. Tylko ból głowy utrzymuje się od ponad 1,5 miesięca i co 3 dzień tak się nasila, że nie potrafię funkcjonować. Ciśnienie mam niskie, ale od lat niezmienne, bez skoków. Przedwczoraj wizyta u laryngologa, ale jednak to nie zatoki. Apap pomaga, ale tylko przy łagodnych atakach. Normalnie masakra. Na razie dalej szukam sposobu na pokonanie.
Też tak miałam w prawie całą ciążę. Paracetamolu nie brałam bo i tak by nie pomógł. U mnie przyczyną raczej było ciśnienie, na początku bardzo niskie a potem wysokie. Skoro masz ciśnienie ok to się nie martw, nawet z ciąży głowa może boleć.
 
Witam, mam pytanie co jakiś czas bardzo boli mnie głowa, taki pulsacyjny ból. Paracetamol nie pomaga innych leków brać nie można. Poradzicie jak sobie z tym radzić? Ból trwa 3-4dni nieustannie :(
Współczuję ci i doskonale rozumie. Bóle głowy mam odkąd pamiętam , w ciąży były pewien okres nie do zniesienia. Brałam jedynie Apap, smarowalam czoło maścią tzw kotek. Teraz jest możliwa do kupienia pod innymi nazwami. Niestety nie ma innej możliwości.. musisz to przetrwać.
 
Mam ten sam problem i też 16 tc. Tylko ból głowy utrzymuje się od ponad 1,5 miesięca i co 3 dzień tak się nasila, że nie potrafię funkcjonować. Ciśnienie mam niskie, ale od lat niezmienne, bez skoków. Przedwczoraj wizyta u laryngologa, ale jednak to nie zatoki. Apap pomaga, ale tylko przy łagodnych atakach. Normalnie masakra. Na razie dalej szukam sposobu na pokonanie.
 
Rozwiązanie
Do góry