reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To ja magnez biorę cały czas 3x2 tabletki forte. I nic lekarz nie mowil, że będziemy odstawiać. Jak są napięcia to lepiej go zażywać. Nie znalazłam żeby miał jakieś skutki uboczne, a przedawkować raczej go ciężko
Fakt magnez ciężko przedawkowac :) tylko mi powiedzieli, że może wyciszac skurcze, a teraz nie ma nic ich wyciszac...
 
reklama
Puk puk, witam się i ja z wieściami po wizycie. Szyjka jeszcze trzyma, ale lekarz kazał mi się nie cieszyć, bo to może się zmienić z godziny na godzinę. Mlody jest spory, bo waży 2300 (32+5). Łożysko 3 stopień dojrzałości i tu już bardziej się martwię.
 
Puk puk, witam się i ja z wieściami po wizycie. Szyjka jeszcze trzyma, ale lekarz kazał mi się nie cieszyć, bo to może się zmienić z godziny na godzinę. Mlody jest spory, bo waży 2300 (32+5). Łożysko 3 stopień dojrzałości i tu już bardziej się martwię.
Spokojnie, ja z synem też w tym tyg już miałam III stopień. Będzie dobrze. Co ile masz teraz wizyty? Bo trzeba kontrol9wac przepływy itd.
 
Spokojnie, ja z synem też w tym tyg już miałam III stopień. Będzie dobrze. Co ile masz teraz wizyty? Bo trzeba kontrol9wac przepływy itd.
No właśnie gin całkowicie olał temat i umówił mnie za 3 tygodnie. Nie wiem, czy nie konsultowac z kimś jeszcze w międzyczasie...
 
Puk puk, witam się i ja z wieściami po wizycie. Szyjka jeszcze trzyma, ale lekarz kazał mi się nie cieszyć, bo to może się zmienić z godziny na godzinę. Mlody jest spory, bo waży 2300 (32+5). Łożysko 3 stopień dojrzałości i tu już bardziej się martwię.
O co chodzi z tą dojrzałością łożyska? Mój ginekolog do tej pory nic w tym temacie nie wspominał.
 
Puk puk, witam się i ja z wieściami po wizycie. Szyjka jeszcze trzyma, ale lekarz kazał mi się nie cieszyć, bo to może się zmienić z godziny na godzinę. Mlody jest spory, bo waży 2300 (32+5). Łożysko 3 stopień dojrzałości i tu już bardziej się martwię.

A o co chodzi z tym stopniem łożyska? Nie znam zupełnie problemu:/
 
A o co chodzi z tym stopniem łożyska? Nie znam zupełnie problemu:/
Łożysko się starzeje,czyli zużywa, stopnie s od 0 do III chyba. Gdy łożysko starzeje się za szybko, może źle przewodzić substancje odżywcze, tlen do bobasa, dlatego trzeba badać przepływy.
@StarAnia nie masz możliwości skontrolować tego za 2 tyg np?
 
reklama
Puk puk, witam się i ja z wieściami po wizycie. Szyjka jeszcze trzyma, ale lekarz kazał mi się nie cieszyć, bo to może się zmienić z godziny na godzinę. Mlody jest spory, bo waży 2300 (32+5). Łożysko 3 stopień dojrzałości i tu już bardziej się martwię.

Pytanie jak oni to badają. Bo ja gdzieś miałam na usg już drugi stopień a na kolejnym u innego lekarza 1 nadal. Tak czy inaczej trzy tyg w Twojej sytuacji to dużo. Ja w poprzedniej ciąży byłam w podobnej sytuacji i tam dwa ostatnie miesiące co środę wizyta do samego porodu.
 
Do góry