reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Haha co sie stalo? Moj dzisiaj ledwo zyje. Caly dom do sprzatania. Gora prania. Kurzu. Maskara a ja leżę z tylkiem u gory. Współczuję mu.
 
Mnie nie ma w domu od tygodnia, nie wiem jaki chłopaki mają porzadek i wolę nie wiedzieć;-) Dziś z rana zaskoczył mnie telefon z pytaniem jak się myje toaletę? A byłam pewna, że mój mąż nawet nie pomyśli, że ja się myje;-)
 
reklama
Tak. Po zabiegu sie nim nie przejmowalam bo sobie wisial na miejscu ale jak wrocilam do domu i mialam w nocy skurcze to rano go nie wyczulam i sie Wystraszylam napisalam do lekarza odpowiedział ze to nie jest szew tylko sznureczek i nim sie nie przejmowac. Szew jest wysoko na szyjce metoda okrezna zalozony jakby cos sie z nim działo bedzie krew albo plamienie.
 
Do góry