reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Chodziło mi o heparyne... A z insulina to nie wiem jak jest i mam nadzieję że nie będę musiała się przekonać, ja już szukam fałdu skóry po bokach brzucha bo boję się że właśnie macicę na kłuję... Ale boję się że pod koniec to mi uda zostaną... Im większy brzuch tym gorzej...
 
reklama
IMG_20200123_112922.jpg
 
Ostatnia edycja:
Może to zależy od preparatu który się bierze... Ja mam neoparin... Jakoś przywykłam, choć zdarzyło mi się kilka razy przebić żyle, albo jakieś większe naczynie i wtedy ból i od razu krew leciała... A tak to jie widać specjalnie miejsc po wkluciach... Mnie najmniej boli jak robię w miejsca gdzie jest cienka skóra, najgorzej jak dla mnie gdzie na brzuchu jest grubsza tkanka tluszczowa, wtedy boli🙄
 
A jak samopoczucie? Mnie częściej łapią teraz skurcze, ale nie bolesne bardziej odczuwam je jako nieprzyjemne strzały.
Dół boli przy poruszaniu się.
 
reklama
Do góry