reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A czy coś juz macie kupione dla dzidziusia? Macie wyprawkę dla dziecka i siebie?ja się wam przyznam że nie mam nic a nic. .. boje się cokolwiek kupować żeby nie zapeszyc. Zerknelam tylko raz na wózki i jest tego taki wybór ze szok. Macie już upatrzone modele?
 
Musze się z tym przespać. Myślę by pójść skontrolować do innego lekarza. Gdyby nie ta szyjka to już dawno bym gdzieś pojechała. Ale musialabym jechać jakieś 50 km do innego a nie chce w moim stanie narażać tej szyjki. Nie wiem co robić. Mój lekarz jest ordynatorem i doświadczenie ma. To nie jest młody lekarz. Chciałabym mu ufać bo on mówi ze będzie ok. Ale jak czytam Was i to jak macie prowadzone ciążę i jakie podejście mają Wasi lekarze do szyjek to wtedy się martwię. On sam powiedział ze miał wiele ciąż z problemami z szyjka ale nigdy nie zdążyli u się aby która pacjentka nie donosiła ciąży. ZA miast spać w nocy to będę myśleć.
Powiem Ci ze ja bym chciała coś pozytywnego usłyszeć od swojego lekarza a jak widzę jego niepokój to mnie czasem dobija... Z kolei ordynator, kolega mojego lekarza, który mi szew zakładał, to z uśmiechem na twarzy mówił, że widział gorsze sytuację a i tak 90% kobiet donosiło... I żebym tak tymi zakażeniami po szwie się przejmowała... Koleś słynie z tego że zakłada szwy gdy inni się boją... Więc w jednej sprawie dwa podejścia
 
A czy coś juz macie kupione dla dzidziusia? Macie wyprawkę dla dziecka i siebie?ja się wam przyznam że nie mam nic a nic. .. boje się cokolwiek kupować żeby nie zapeszyc. Zerknelam tylko raz na wózki i jest tego taki wybór ze szok. Macie już upatrzone modele?
Ja mam wózek i łóżeczko po córce a jeżeli chodzi o inne rzeczy np ubrania, kosmetyki to brak i chyba zostanie mi kupowanie przez internet bo w każdej chwili grozi mi poród A miałam plany że od 30 tygodnia będę sobie ogarniać
 
A czy coś juz macie kupione dla dzidziusia? Macie wyprawkę dla dziecka i siebie?ja się wam przyznam że nie mam nic a nic. .. boje się cokolwiek kupować żeby nie zapeszyc. Zerknelam tylko raz na wózki i jest tego taki wybór ze szok. Macie już upatrzone modele?

Ja mam już . Została mi wanienka i wózek - ale to zostawiłam mojemu mężowi . Niech się postara [emoji23] torbę tez mam spakowana , bo boje się . A w sumie ostatnio mi się przydała jak jechałam do szpitala , wiec teraz tylko znowu popralam koszule i włożyłam .
Naprawdę marzę żeby już był koniec lutego 🤦🏻‍♀️[emoji19][emoji19][emoji19][emoji19][emoji19]
W sobotę wskakuje mi 34 tydzień .
A jak u was ?
 
Biedne jesteście z tymi cukrami i hormonami. Ale silne z Was kobietki - podziwiam Was ❤️

Ja na razie nie mam wiele ogarniętego, tylko używane ciuszki i pieluszki wielorazowe dla małego, dla siebie nic (oprócz koszul do karmienia, które kupiłam już na początku II trymestru, bo wygodnie mi się w nich śpi). Ale pewnie dlatego, że póki co u mnie jest stabilnie. Jak na kolejnej wizycie okaże się, że szyjka znowu się dużo skróciła, to wtedy znając mnie będę panikować i szybko kupować wsio 😜

Teraz ciągle mi się wydaje, że jeszcze 3 miesiące przede mną.. Jutro u mnie 26+0 ❤️
 
Biedne jesteście z tymi cukrami i hormonami. Ale silne z Was kobietki - podziwiam Was [emoji173]️

Ja na razie nie mam wiele ogarniętego, tylko używane ciuszki i pieluszki wielorazowe dla małego, dla siebie nic (oprócz koszul do karmienia, które kupiłam już na początku II trymestru, bo wygodnie mi się w nich śpi). Ale pewnie dlatego, że póki co u mnie jest stabilnie. Jak na kolejnej wizycie okaże się, że szyjka znowu się dużo skróciła, to wtedy znając mnie będę panikować i szybko kupować wsio [emoji12]

Teraz ciągle mi się wydaje, że jeszcze 3 miesiące przede mną.. Jutro u mnie 26+0 [emoji173]️

I za chwile 3 trymestr [emoji123][emoji123][emoji123]
 
reklama
Do góry