reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Witam się w zaczętym 38 tc ;) w środę wizyta. Też jestem ciekawa co lekarz powie, co będziemy robić dalej...

Dziewczyny się chyba weekendowały. Chociaz u mnie wczoraj pogoda nie za fajna :/ 2 razy lunęła ściana deszczu z gradem... Looo dobrze że wtedy byłam w domku ;)
 
reklama
Diuśka - a ty robisz SN czy CC?
Monisia - trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!

U nmnie ok :) weekend dał mi odpocząć od bolesnych skurczy :-):-):-):-)
 
Kołtunek przewiduję SN. Nic nie wiem o jakichs przeciwwskazaniach. ;) cukrzyca unormowana, ciśnienie raczej tej. Chyba ze zacznie skakać przy porodzie ze stresu to wtedy. Ale tak naprawdę nie wiem czy mam z nim problem czy to moj lekarz był przewrażliwiony ;) Pisalam tu o tym parę razy ;) Tak więc czekam do środy. Leoś chyba nie wyjdzie 2 tyg przed czasem. Dzisiaj w Lidlu jest promocja na staniki do karmienia. Ale nie wiem czy jest sens jechać i je zobaczyć czy juz nie wykupili ;)
 
Jestem, jestem:) wczoraj miałam wizytę, póki co nic nie wskazuje że w najbliższym czasie urodzę. Zero skurczy, twardnień, nic, ale w sumie nie zależy mi żeby to przyspieszyć bo Mała ma dopiero 2800g.
Przepraszam, że się nie odzywam, ale mam tyle rzeczy do załatwienia, że nawet nie mam kiedy zajrzeć na forum. Do tej pory się nawet nie spakowałem:(

Monisia, a Ty kiedy masz komunię, za tydzień?? A nie wiesz przez co możesz mieć podwyższone to CRP?? Trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą wizytę i koniecznie daj znać co i jak!

Lucalew, jak Twoja infekcja przeszła już? Zmiana luteiny pomogła? Niestety przy luteinie chyba każda z nas choć raz miała jakąś infekcję:/

Kołtunek, a Ty jak się masz nasz dzielny rycerzu:) jak Twoje skurcze i pobolewanie brzucha?

Patrysiapsti, a jak Twoje przygotowania?? Skurcze ustały? Leżysz czy korzystasz z życia?

Duśka, a Ty jak tam? Ty jesteś jeszcze majóweczką:) masz jakieś skurcze, coś się dzieje u Ciebie? Kiedy masz wizytę?

Mitaginka, a Ty jak się czujesz? Nie denerwuj się na Martynkę, bo to dla niej ogromna rewolucja i naprawdę bardzo ciężki czas. Musisz to przeczekać, pozwolić jej oswoić się z sytuacją. Do tej pory miała Was na wyłączność, a teraz musi się dzielić. na pewno wkrótce wszystko się ułoży:)

Auralka, jak się czyta Twoje wpisy to też już bum chciała urodzić i rzygać tęczą:D dalej u Was pełna euforia? :)

Malinova, a Ty jak tam? Jak Twoje samopoczucie?

Sciskam Was cieplutko, podczytuje, ale z tym pisaniem to ciężko ostatnio:/ trzymam kociaki za Was wszystkie nyście dotrwały do swoich terminów!!
 
A no tak jeszcze Diuska jest w kolejce i cichutko sobie siedzi i czeka.
Tak komunia juz w niedziele, wszystko gotowe, tylko ta moja jutrzejsza wizyta spedza mi sen z oczu, niby jestem zdrowa, zeby ok, katar mam ale to od pylkow, nic mnie na dole nie swedzi i nie piecze wiec nie wiem skad to crp podwyzszone
 
U mnie jakiś spadek formy. Martynka ma brzydki kaszel więc zmartwienie nr 1 to aby nie zaraziła Blanki.
Blanka jest na piersi ale nie przybiera na wadze. Nie wiem co robię źle. Niby na początku leci mleko woda a dopiero potem to bardziej treściwE. Tyle że jak ona za długo je to potem chluSTa. Błędne koło. Smoczka nie chce a śpiąc wyBuDza się co 10 minut.
M. Jakoś się tym nie przejmuje a ja miewam napady płaczu. Czuję się zła matka która ani jednemu dziecku, ani drugiemu nie potrafi dac tego co najlepsze.
 
Wiem ze to bardzo brzydko brzmi ale u noworodka choroba moze ozwinac sie w kilka godzin, ciezko to wykonac ale to najlepsze rozwiazanie, a z karmieniem to moze apytaj poloznej jak cie odwidzi lub zadzwon sobie na infolini laktacyjna, wiem ze jst cos takiego bo moja siostra czsto korzystala z ich porad
 
Aj dziewczyny dzisiaj zaczynam 38 tc ;) za 2 tyg termin. I nie wiem czego mam się spodziewać :p W środę mam wizytę u gina. Jestem pierworódką i nie wiem czego mam się spodziewać, na co zwracać uwagę. ;) mam nadzieję, że gin na wizycie oświeci nas ;) powie jaki jest plan działania jak Leoś w terminie nie będzie chciał wyjść ;) no i ciekawa jestem wagi małego. Najlepszy scenariusz: Mąż ma dzień wolny od pracy, u mnie zaczyna się dziać i jedziemy do szpitala i rodzę w expresowym tempie :D może to być 19go bo mamy rocznicę slubu ;) trzecią ;) No a termin mamy na 25go ;)

Czuję się niby dobrze ale nie wiem na co mam patrzec :) zielona jestem po prostu :D

Zastanawiam się jak moja szyjka po ściągnięciu pessara.

A jak się przedstawiają Wasze terminy bo piszę z kom i nie widzę suwaczków? Oświeci mnie któraś?
 
reklama
Diuśka ja już mam Natalię a czuję sie jeszcze bardziej niedoświadczona niz za pierwszym razem, sama nie wiem na co mam zwrócić uwagę, co ma mnie zaniepokoić, normalnie sama się sobie dziwię bo wpadam w panikę za każdym razem kiedy mnie cos boli lub mała nie rusza sie przez jakis czas.
Byłam w lidlu i nabyłam biustonosze do karmienia, naprawdę dobrej jakości, jeden bardziej sportowy a drugi od święta:-D
 
Do góry