reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Monisiap - moje gardlo wyleczyl syrop z cebuli. Nakroj sobie do sloika cebuli i zalej miodem albo zasyp cukrem. Odstaw w cieple miejsce, po paru godzinach pusci sok i wtedy trzymaj go w lodówce. Moze syrop nie jest super smaczny, ale ja wypijesz po 2 lyzki, 3 razy dziennie to zadziala jak antybiotyk ;-)


Ja bylam wczoraj na wizycie, pojechalam taka zestresowana ze jak polozna zmierzyla mi cisnienie to sie zdziwila - prawie 150/100, a zawsze bylam niskocisnieniowcem. Lekarz uznal skok cisnienia za syndrom bialego fartucha, powiedzial standardowo ze mala jest niziutko, gotowa do wyjscia i porod moze sie odbyc w kazdej chwili ;) Na cesarke umowil mnie jednak dopiero (lub juz) na 27 maja, wiec mam nadzieje ze Emila jeszcze posiedzi spokojnie te dwa tygodnie i dobije do 3,5 kg :-D z wizyty wrocilam juz niby nieco mniej zestresowana, ale pierwszy raz (!!!) w ciagu calej ciazy rozbolala mnie glowa i tak mnie trzymala do rana, wiec oka nie zmruzylam calutka noc :-/ Za to moze dzisiaj wreszcie sie wyspie i jutro pojde zrobic sobie nowe okulary korekcyjne bo stare sa juz duuuzo za slabe, caly czas nosze soczewki, a w szpitalu chyba lepiej miec dla nich alternatywe :-)

A co u Was majowe przyszle mamusie? Jak samopoczucie w tych ostatnich dniach?:-)
 
reklama
Już po wizycie, wszystko ok szyjka miękka ale szew trzyma, mój maly gigancik ma 2700 więc raczej sporo, 29 idę do szpitala na zdjęcie szwu i juz zostane do porodu
Gardło troche przeszło ale głowa nadal boli
 
Koltunek gratuluje 24 tc wiem wiem ze to wielka radosc ja dzis koncze 27 tc i jestem tez przeszczesliwa i tez marze o kolejnym i kolejnym i ten magiczny 30 tc ahhh jeszcze troche a z drugiej tak daleko.

Monisiap wspolczuje bardzo. Mnie przeziebienie dopadlo 2 tyg temu pomogla duza ilosc wody z cytryna i miodem. Plukanie gardla i tabletki do ssania rowniez powinny pomoc. Mnie od 2 dni dokucza bol glowy ale to pewno pogoda i zmiana cisnienia i paracetamol narazie wystarcza.
 
Monisia, gratuluje udanej wizyty! Najważniejsze że szew trzyma! I dzidzia faktycznie słusznej wagi:) jak tam głowa, lepiej już?

Duśka, powodzenia na dzisiejszej wizycie. Daj znać jak tam:)

A ja się pochwalę, spakowałam się:)
 
Dzastina, zrobilas powazny krok w kierunku porodu :) tez bym sie juz spakowala, ale czekam nadal na kilka istotnyck rzeczy, ktore zamowilam w sklepie internetowym, a kuriera ani widu ani slychu. :-( Zeby tylko sie nie okazalo ze szlafrok do szpitala i koszula dojda do mnie, jak juz wyjde z mala do domu...

Ja sie pochwale, ze dzis prawdopodobnie jade po wozek i po okulary, juz sama mysl o zakupach robi mi dzień :-D
 
Dzisiaj został już tylko katar więc jest lepiej, Dzastina no to już chyba najwyższy czas był żeby spakować torbę, jak jeszcze trochę poczekasz to spotkamy się w szpitalu:-D
 
Patrysia to pochwal sie jak kupisz wozek bo ja juz sama nie wiem co mam z tym fantem zrobic, niestety nie pomaga mi tez fakt ze moj szwagier jest specjalsta w tej dziedzinie i za kazdym razem kiedy mowie mu co wybralam to mowi o plusach ale niestety tez o minusach tak wiec nadal jestem w czarnej d....
 
Monisia wozek zakupiony, o dziwo poszlo to niesamowicie sprawnie i jednomyslnie :) wybralismy Tako Acoustic, ogladajac go w internecie nie zwrocil w ogole mojej uwagi a na zywo prezentuje sie rewelacyjnie. Poza wizualnymi zaletami niewiele moge powiedziec, bardziej moi towarzysze plci meskiej sie angazowali w kwestie techniczne ;) jak dla mnie super wyglada, swietnie sie prowadzi, ma duzo fajnych bajerow w zestawie plus duze kolka ktore jak mawia moj dziadek sa podstawa dobrego wozka (a wychowal i wywozil w roznych wozkach osmioro wnuczat :-D). A szwagrem sie tak nie przejmuj, bo to Ty bedziesz na spacery z dzidziusiem chodzic, a nie on i to Tobie wozek ma sie podobac i dla Ciebie byc wygodny :-) Bo reszta wad i zalet i tak wyjdzie dopiero przy dluzszym uzytkowaniu.
 
Hej dziewczyny
Z infekcja ta na dole juz ok natomiast wczoraj wieczorem zaczelo mnie bolec gardlo a dzis jeszcze katar ahhh nic musze walczyc

Dzastina super, gratuluje ;-)
 
reklama
Duśka, jak po wizycie?

Lucalew, super że infekcja minęła:) a z gardełkiem i katarem też na pewno uda Ci dię szybko wygrać:)

Monisia, tego się obawiam, że teraz to mi poród będą wywoływać:D więc kto wie może się spotkamy:D

mnie na szczęście dylematy wozkowe ominęły, bo mam wózek po Idze:) ale dobrze pamietam, że to nie był łatwy wybór.
Partysiapati, tym bardziej gratuluję wyboru wózka i życzę przyjemnego użytkowania:)
 
Do góry