reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny ile razy w ciągu dnia stawia Wam się brzuch??[emoji848]
I czy luteina wydłuży szyjkę czy raczej powoduje, że już się nie skraca?
 
reklama
Dziewczyny ile razy w ciągu dnia stawia Wam się brzuch??[emoji848]
I czy luteina wydłuży szyjkę czy raczej powoduje, że już się nie skraca?
Ja mam różnie. Sa dni ze stawia sie powyżej 10 i jesZcze skurcze, a sa takie ze może z 2 skurcze mam na dzień i parę razy twardy sie zrobi. Co do luteiny to nie wiem czy szyjke wydluza. W moim.przypadku nie wydłużyla i zalozyli mi pessar, ale i tak.nadalJa biorę. Chyba bardziej na twardość u mnie podzialala :)
 
Gratuluje!! :* miałam Cię wywołać czy już urodziłas i dziś wchodzę i jest info :) suuuuuper!!!!
Gratuluje!! :* miałam Cię wywołać czy już urodziłas i dziś wchodzę i jest info :) suuuuuper!!!!


Jezu nawet nie mam czasu siku zrobić. Skurcze regularne w miare od okolo 3 w nocy , wczesniej dwa ,trzy o 22 to już czulam ze cos sie dzieje. Pozniej do 14:00 okolo rozne skurcze , raz regularne raz nie i tak pojechalam na porodowke. Urodzilam o 15:58. Dostalam czopki i gaz. Niestety naciecie krocza i chodze jak kaczka ... połóg to chyba gorszy od porodu. A i piersi już jak kamienie.
 
reklama
Do góry