reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja 35+4 i za tydz idę na szpital.... Zobaczymy kiedy sciagna:) niech trzymają nawet do 38 byle mala rosła bo narazie marne 2700.wody troxhe poszły do góry, zrobiło się nadciśnienie.. Nie jest nudno! :)
 
Hej.usg mówi że niunia ma się dobrze i nie widać jej nic co by jakoś pasowało do tej pappy okrutnej. Chyba mogę o tym zapomnieć i zostawić to daleko za sobą. Wiadomo, cień tego zostaje, ale jestem szczęśliwa, że w usg wszystko gra.

Myszka 2700 to nie tak marnie. Moja 2500 ma już 146cm wzrostu i strasznie się mądrzy..
 
Hej.usg mówi że niunia ma się dobrze i nie widać jej nic co by jakoś pasowało do tej pappy okrutnej. Chyba mogę o tym zapomnieć i zostawić to daleko za sobą. Wiadomo, cień tego zostaje, ale jestem szczęśliwa, że w usg wszystko gra.

Myszka 2700 to nie tak marnie. Moja 2500 ma już 146cm wzrostu i strasznie się mądrzy..
No! Wiedziałam, że będzie ok :)
 
reklama
Wiadomo że waga dobra, ale zawsze usg może zawyzyc:) jednak co w brzuszku to najlepiej:) ciekawa jestem czy rozwinie się jakaś akcja u mnie.. Oj stres się załącza
 
Do góry