reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja tez czuje skurcze i to czasem bardzo mocne ale nie są regularne i nie mają wpływu na szyjkę. Ja mam skurcze od jakiś 2 miesięcy więc jestem pewna ze one nie powodują skracania się szyjki .Leż duzo i odpoczywaj.Mysle ze w twojej sytuacji powinnaś mieć wczesniej wizytę .Może zadzwon do ginka i powiedz ze masz skurcze .
Jutro dzwonię do ginekologa i zapytam się czy nie podejść na wizytę....niby jest lepiej, ale skurcze dalej łapią 😕
 
Ale masz fajnie ze już po bo ja pełna strachu kiedy zacznie się coś dziać i czy zdążę do szpitala . I jak malutka ? Karmiłaś już ?
Malutka nie ma oznak ze wcześniej wyszła :) w miarę wagowo i długa a ssie cyca pięknie, aż jestem w szoku ale ja niewiem czy mam pokarm, pielęgniarki chwała ze tak pięknie ssie, narazie nie widziałam jej od 19 bo mam sobie odpocząć :)
Balam się że przegapię skurcze ale zaczelam patrzeć co ile są i zaryzykowałam. Pojechałam na ip i dobrze bo jeszcze tak kolo 11 zaczelam mieć sluz z krwia więc pewnie wtedy rozwarcie się zrobilo:)
Ja to powiem, że ja mialam te skurcze z krzyża to pewnie inaczej czułam się jakby ktoś mnie szarpał od środka przez 40sek i przerywał i znow, albo ściskal tam na dole i puszczał bolesne dosyć byly
Mysle, że nie przegapisz :) tylko nie ma co zwlekac z IP jak boli lepiej sprawdzić :)
 
U nas jutro koniec 38 tc, dziś miałam KTG i skurcze 50-60% (tydzień temu były 40%). Lekarz nawet mnie nie badał na fotelu bo uznał, że jak zacznie tam grzebać to na pewno w ciągu najbliższych dni urodzę 😁 Mi ta wiedza też już nic nie da więc na siłę nie przyspieszamy 😜 Choć nie powiem, po wczorajszej informacji @Mama2018mama trochę pozazdrościłam i też już bym chciała mieć małą przy sobie 😁😍
 
reklama
No nieźle pedzicie jak burza!
Ja dziś zaczynam 24 tc. Wczoraj byłam na posiewie u pierwszego lepszego lekarza z Luxmed, który stwierdził że mam miękka szyjke. Postanowiłam jeszcze więcej odpoczywać do wizyty u mojej gin czyli do wtorku i zobaczę jak to wygląda jej zdaniem.

Pamiętam że w poprzedniej ciąży na tym etapie też już miałam miękka szyjke. Może jakoś dotrwam do 37 TC. Jeszcze 3 miesiące...
 
Do góry