reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból owulacyjny

Uszek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2021
Postów
211
Dopiero od niedawna staramy się z mężem o dziecko. W związku z tym zaczęłam bardziej obserwowac swoje ciało. Jestem teraz w połowie cyklu, czyli teoretycznie czas owulacji i czuję dość duży ucisk/rozpychanie (wrażenie jakby macica była dwa razy większa). Uczucie to jest silniejsze kiedy się schylam. Wcześniej w czasie owulacji odczuwałam klucie z prawj lub lewej strony a teraz jest trochę inaczej plus duże wzdęcia. Czy Wasza owulacja obiawia się w podobny sposób?
 
reklama
Dopiero od niedawna staramy się z mężem o dziecko. W związku z tym zaczęłam bardziej obserwowac swoje ciało. Jestem teraz w połowie cyklu, czyli teoretycznie czas owulacji i czuję dość duży ucisk/rozpychanie (wrażenie jakby macica była dwa razy większa). Uczucie to jest silniejsze kiedy się schylam. Wcześniej w czasie owulacji odczuwałam klucie z prawj lub lewej strony a teraz jest trochę inaczej plus duże wzdęcia. Czy Wasza owulacja obiawia się w podobny sposób?
Mnie na owulacje bolało jakbym miała dostać miesiączkę ale zawsze jeden jajnik bardziej bolał ze przy sexie mnie troszkę bolało ale się udało 😄👶 11 tc za nami 😍 nigdy nie wiedziałam czy boli w trakcie czy przed owulacją ale teraz się udało i lekarz powiedział minimum 4-7 razy w tyg i sperma musi pozostać minimum 1h u kobiety żeby się udało nie wolno sikać i iść się od razu myć tak na przyszłość rada mojego ginekologa 😁😁
 
Mnie na owulacje bolało jakbym miała dostać miesiączkę ale zawsze jeden jajnik bardziej bolał ze przy sexie mnie troszkę bolało ale się udało 😄👶 11 tc za nami 😍 nigdy nie wiedziałam czy boli w trakcie czy przed owulacją ale teraz się udało i lekarz powiedział minimum 4-7 razy w tyg i sperma musi pozostać minimum 1h u kobiety żeby się udało nie wolno sikać i iść się od razu myć tak na przyszłość rada mojego ginekologa 😁😁
Super, gratuluję 🥰 i dziekuje za praktyczne rady 😉
 
Super, gratuluję 🥰 i dziekuje za praktyczne rady 😉
Jak coś służę pomocą możesz pisać na priv 😊 I nie myśl przy sexie że robicie dzidzie i nie można się nakręcać po nieudanych próbach 😊 psychika robi swoje ja po 1 ciąży która poroniłam dopiero zaszłam ponad rok później i faktycznie zajęłam się projektowaniem mieszkania i przestałam myśleć poszłam do ginekologa sprawdziłam czy wszystko OK zrobiłam cytologię i już następnej miesiączki nie miałam 😁😁
 
Staraj się nie wariować, my staraliśmy się przez 9 miesięcy, obserwowałam, robiłam testy. A w cyklu który sobie odpuściłam, zaszłam w ciążę. Głowa dużo daje. Podjedź to tego jak do czerpania przyjemności z seksu nie jak do robienia dziecka. Trzymam kciuki żeby się udało. Ja jak miałam mieć owulacje to bol jajnika (w zależności z którego była) był jakby miał mi zaraz pęknąć. Taki piekacy bol.
 
Do góry