reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bóle głowy

Bóle głowy moga być spowodowane mala iloscia zelaza w organizmie-tak mi powiedzial lekarz. Zobaczcie swoje wyniki morfologii
 
reklama
ilona212 ja wcześniej miałam niedobory żelaza a głowa mnie nie bolała,a teraz mam wyniki ok i boli,głównie od tyłu,ciznienie mam ok,wiec juz nie wiem co moze być przyczyną,kawy nie piłam nigdy dużo,więc "niedobory" kawy to też raczej odpadają :-D
 
ilona212 ja wcześniej miałam niedobory żelaza a głowa mnie nie bolała,a teraz mam wyniki ok i boli,głównie od tyłu,ciznienie mam ok,wiec juz nie wiem co moze być przyczyną,kawy nie piłam nigdy dużo,więc "niedobory" kawy to też raczej odpadają :-D

Wiesz nie zawsze bole glowy sa od niedoboru, ale moga byc. Tylko to mialam na mysli. Ja mam niedobor zelaza a glowa tez mnie nie boli. Przyczyn bolu glowy jest duzo.
 
Pod koniec pierwszego trymestru zaczęly mnie nękać ostre bóle głowy, na początku myślałam że to chwilowe ale to trwa juz jakieś 3 tyg i prawie codzień mnie męczą. Budze się nawet z bólem głowy. Wiem że mam niskie ciśnienie a lekarz powiedział że mała kawa nie zaszkodzi. Ale czy ta kawę mam pić codziennie skoro tak źle się czuję? Przecież kawą szkodzę dziecku.
 
Z domowych sposobów to zaciemniony, wywietrzony, pokój, cisza i spokój, sen, masaż głowy i całego ciała, ogólny relaks, amol na skronie...
Doskonale Cię rozumiem, mam uporczywe bóle glowy odkad skonczylam 1wszy trymestr, średnio głowa boli mnie 2-3 dni w tygodniu i tak na okrągło:( Ponoć można wziąć paracetamol, ja nie biore z prostej przyczyny- od paru lat mam intensywne bole glowy i pomagają tylko silne środki więc apap w rozsądnej ilości mogę sobie rozbić o kant tyłka;) Więc cierpię i żyję dalej:)
 
Pod koniec pierwszego trymestru zaczęly mnie nękać ostre bóle głowy, na początku myślałam że to chwilowe ale to trwa juz jakieś 3 tyg i prawie codzień mnie męczą. Budze się nawet z bólem głowy. Wiem że mam niskie ciśnienie a lekarz powiedział że mała kawa nie zaszkodzi. Ale czy ta kawę mam pić codziennie skoro tak źle się czuję? Przecież kawą szkodzę dziecku.

Słaba kawa rozpuszczalna z dużą ilością mleka nawet codziennie nie zaszkodzi. A przy bólu głowy możesz sobie pozwolić na mocniejszą, ja dostalam przyzwolenie od gina:)
 
Dziewczynki...nie wiedziałam ,że bedzie aż tak ciężko...Codziennie czuje się gorzej...Nie wiem czy to normalne???? To ,że mam mdłosci i zawroty głowy ,to rozumiem..ale ja prawie wogóle nie moge funkcjonować...codziennie okolo 18tej tragicznie boli mnie głowa (tak jakby problemy z ciśnieniem) cały czas tylko leże...Jednak to leżenie też nie przynosi mi ulgi ,bo gdy położe sie na boku strasznie bolą mnie piersi....Przez to samopoczucie nie chce mi się nic robić...gotowanie to dla mnie tragedia,zapachy są nie do zniesienia! Nie sprzątam, nie wychodze z domu ,robie tylko to ,co musze...kiedy to się skończy ?????????W pierwszej ciaży miałąm tylko mdłości poranne,to co sie teraz dzieje ,to dla mnie szok!!!! Czy ,któras z Was też tak miała ????? Pomóżcie !!!!
 
ja tak nie miałam (tylko raz chwyciła mnie masakryczna migrena), ale moja koleżanka miała. Poszła z tym do lekarza i dostała leki - miała coś z zatokami (ale nie typowe zapalenie zatok). Przejdź się do lekarza i porozmawiaj :)
 
Ja przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów prócz senności i wrażliwości na zapachy. Teraz miałam od wyboru do koloru i przesiedziałam ten czas w domu, wychodzenie dla mnie na dwór to była porażka, a teraz idą dalej tygodnie i ustąpiło. Niestety tak jest i nic na to nie poradzisz. Najlepsze jest spanie, szybciej Ci czas zleci. Trzeba czekać.
 
reklama
Jeśli zrobiłaś dokładne badania krwi i moczu i jest wszystko w normie to musisz to przeczekac, dużo spać i w końcu minie, ale poradź się najlepiej swojego lakarza!!!!!
 
Do góry