reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bóle głowy

Też jestem migrenowcem, w dodatku do tego mam chore zatoki nie do uleczenia farmakologicznie tylko operacyjnie. Bóle się nakładają, wolicie sobie nie wyobrażać co ja wtedy czuję, nie idzie takiego bólu przetrwać a samoczynnie to on nie ustaje niestety.

Stosowałam małe ilości amolu na skronie i czoło,
Maść Wik, dla dzieci,
Raz nie wytrzymałam a miałam już jechać na pogotowie i wzięłam Paracetamol, 3 dni cierpiałam ale po paracetamolu ból w końcu zelżał tak ,że na powrót mogłam chociaż zacząć myśleć. Kolejne trzy dni chodziłam jak opętana, ciągle ćmiło i ćmiło .... czekałam kiedy znowu rozboli ale przeszło.

Koszmar, nikomu nie polecam chorych zatok, a już najmniej w ciąży.

Ja takie bóle jakie obecnie przechodziłam zaleczałam antybiotykami i to wcale nie lekkimi ale teraz ze wzgl. na ciążę trzeba to jakoś przetrwać, A łepetyna pęka :(
 
reklama
Nie wiem czy zadaję pytanie w odpowiednim dziale....?
Czy ZZO może wywołać atak migreny w trakcie lub zaraz po porodzie?
Bo leżąc niedawno 3 dni w Matce Polce właśnie coś takiego usłyszałam od ginekologa:confused:
I jestem ciekawa czy któraś z was czegoś takiego doświadczyła?
 
Witam. Jestem w czwartym miesiącu ciąży i mam straszne bóle głowy, czasami zawroty glowy, czy Ktoś wie jak sobie z tym poradzic? Leków nie mogę brac a ból czasami jest nie do zniesienia. Pytałam swojego lekarza i powiedziała mi że to może byc za niskie lub za wysokie cisnienie ale kiedy je mierzę wydaje mi się że jakiś dużych skoków nie mam. Może ktoś zna jakieś domowe sposoby na leczenie bólu glowy:-(. Z góry dziękuje za odpowiedź:tak: Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy i przyszłe mamy;)
 
elva2 mam ten sam problem i powiem szczerze,że nie umiem sobie z nim poradzić:( czasem pomagają mi okłady z kroplami olejku lawendowego, czasem maczanie stóp w gorącej wodzie ale kiedy zaatakuje migrena nic nie pomaga Przed ciążą jeżdziłam z m na spacer do lasu to chyba najbardziej pomagało Mam nadzieję,że lekarz pozwoli mi na więcej ruchu to będę regularnie spacerować;)
Pozdrawiam i udanej walki z bólem życzę!!
 
oj znam ten ból... wiesz, ja staram się albo wyjść na spacerek albo... idę spać :tak:nawet 30 min drzemki pomaga :-)
 
mam nadzieję że wkrótce mi to minie... bo czasami jest bardzo ciężko i staje się nieznośna:wściekła/y: To moja druga ciąża i w pierwszej nie było aż tak ciężko a teraz najpierw 3 miesiące mdłości a teraz te okropne migreny....:( Ale czego się nie uzniesie dla maluszka który siedzi w brzuszku
 
ja miałam straszne bóle w zatokach,takie mocne,zę miałam wrazenie że mi czaszke rozsadzi ;-) cisnienie miałam ok pomimo tego że jak był ulewny deszcz to ból nie był taki intensywny,ale sposoby na to znalazłam,chociaż lekko mi złagodziły bóle.
Podobno maść kamforowa czy coś takiego działa
robiłam inhalacje z rumianku,podobno można dać sobie kilka kropel amolu również,masowałam skronie,na głowe dawałam zimny okład a nogi do gorącej wody i też pomagało..tabletek nie brałam,bo takie leki jak apap na mnie nie działają...
 
Mnie dzisiaj boli głowa od samego rana. Od góry, od tyłu, jakby ciśnienie miało na to wpływ. Rano piłam kawę, potem byłam na spacerze i zdrzemnęłam się pół godz. Niestety nic nie pomogło. Cały czas okropnie boli, a jeszcze w dodatku męczy mnie zgaga. Jakoś może przeżyję.....
 
reklama
Czesc dziewczyny, mi rowniez w pierwszym i drugim trym ciazy doskwieraly bole glowy. Nie bralam zadnych tabletek, ale czasami pomagala mi zwykla kawa - kilka lykow i bol glowy byl mniejszy. Wiec zapewne bylo to zwiazane ze skokami cisnienia (chociaz owe mialam zawsze w normie)
 
Do góry