reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i bolączki

Dostałam stertę ulotek i żadnej książki ciąży przeważnie ból mnie łapie pod wieczór wiec children centre juz jest zamknięte...no właśnie ból nie bywa rozlany, wczoraj zaczęło sie od wierceni igieł bo rozrywanie a w pewnym momencie ból zschodzil w kierunku macicy. Tak czy tak jutro sie zapytam podczas scanu a najwyżej potem podejdę to children centre mam ulice od domu
To ta duża niebieska kniga w której robią notatki. (z kolorowanymi stronami) na wierzchu powinnaś mieć naklejkę z telefonami.
Do Children centre idź i wyjaśnij jaka jest sytuacja, prawdopodobnie masz PGP (Pelvic Griddle Pain). (Ból potrafi uniemożliwić chodzenie)
 
reklama
To ta duża niebieska kniga w której robią notatki. (z kolorowanymi stronami) na wierzchu powinnaś mieć naklejkę z telefonami.
Do Children centre idź i wyjaśnij jaka jest sytuacja, prawdopodobnie masz PGP (Pelvic Griddle Pain). (Ból potrafi uniemożliwić chodzenie)
Właśnie takiej knigi nie mam, a póki co to miałam jedno usg dwa spotkania z położna a z konsultantem dopiero będę mieć spotkanie 24. Zobaczę jutro co mi powia i wtedy później pójdę do children centre
 
Właśnie takiej knigi nie mam, a póki co to miałam jedno usg dwa spotkania z położna a z konsultantem dopiero będę mieć spotkanie 24. Zobaczę jutro co mi powia i wtedy później pójdę do children centre
Dziwne, powinnaś ją dostać na wizycie przed pierwszym USG. w 12 tygodniu (około 10tego tygodnia) dopytaj się o to. Tam wszystko o Tobie, Twojej ciąży powinno być zapisane.
Powinnaś ją dostać od położnej. Czy Oni jakiekolwiek notatki robią? Wywiad?
 
Dziwne, powinnaś ją dostać na wizycie przed pierwszym USG. w 12 tygodniu (około 10tego tygodnia) dopytaj się o to. Tam wszystko o Tobie, Twojej ciąży powinno być zapisane.
Powinnaś ją dostać od położnej. Czy Oni jakiekolwiek notatki robią? Wywiad?
No robią notatki ale coś w komputerze i na kartkach...może w każdym rejonie jest inaczej wiem ze znajoma co urodziła w lipcu tez tutaj tak samo żadnej takiej książki nie dostała a ja pierwsze usg miałam właśnie robione w 12 tyg. Jak mój maz będzie miał jutro trochę czasu to podejdzie ze mną do children centre bo mój angielski perfekcyjny nie jest i czasem mi słów braknie
 
reklama
Dlatego ja mam zamiar sie przejść do children centre i zapytać o takowa książkę ciąży. Tej nocy po raz kolejny miałam problem z zasnieciem skolei...może stres tak na mnie działa, nie mam pojęcia...dobrze ze mam męża który mnie wspiera...
 
Do góry