reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bole i dolegliwosci ciążowe /połączone tematy/

te bole w dole brzucha to ponoc na tym etapie normalne ... porod zbliza sie duuuuuzymi krokami :) mnie dzis zaczely znowu ciagnac miesnie w pachwinach a to tez paskudnie boli ... chodze jak kaczka /choc to niepoprawne politycznie:)/
 
reklama
hehehe, u mnie raz lepiej raz gorzej, czasem moge caly dzien smigac bez bolu a czasem caly dzien leze i marnie mi, ehh te 8 miesiecy to byl pikus w porownaniu z 9, zero dolegliwosci wlasciwie, a teraz....ale juz blisko
 
Dokładnie...ja tez jak pingwin!!! Prawie każda Kancelaria Adwokacka i Radcowska rozumie znaczenie budowania różnorodnych umiejętności pracowników. Nasza kancelaria łączy w sobie bogate doświadczenie jej właścicieli, którzy połączyli dwie niezależne kancelarie, tym samym tworząc firmę adwokacką zrzeszająca wybitnych prawników o różnych specjalizacjach.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak odczuwacie skurcze bo ja nie wiem czy tego nie mylę z ruszaniem się dziecka. Ściąga mnie na dole w brzuchu mocno i trzyma, brzuch twardym nawet kręgosłup mnie twedy boli ... i puszcza ... nie jest to regularne, zdarza się kilka razy w dniu :/ już sama nie wiem ...
 
ja tez do konca chyba juz nie rozrozniam, malenka strasznie ruchliwa i np ktg podczas tych wariacji jej zanotowalo wlasnie stawianie sie brzucha,ale pani doktor powiedziala, ze to wlasnie od tej ruchliwosci jej, a tak poza bolami wieczorkiem czy w nocy jak na okres to nic... i ja tez chodze jak krolowa :p
 
Madziarena ja mam takie same bóle, aż w kręgosłupie, jakby mnie ktoś linami zaciskał...może to rzeczywiście przepowiadające? Ooo..to niech szybko mi termin ustalają..co by mały pupą w kanał rodny nie wszedł:-(Ale takich bóli jak na okres jeszcze nie czułam..tylko twardnienie i sztywnienie całego brzucha i kręgosłupa, aż wtedy ciężko oddychać.Wady i zalety zdrowego stylu życia zależą od każdego z nas, jeden będzie widział same wady, inny jedynie zalety. Musimy jednak pamiętać, że nie trzeba pozbawiać się wszystkich przyjemności życia aby odżywiać się zgodnie z harmonią organizmu. Wystarczy znać umiar we wszystkim co jemy i pijemy, a także nie ćwiczyć do granic możliwości. Należy także pamiętać, że dzięki temu nasz organizm nam się odwdzięczy dłuższym i zdrowszym życiem, co jest największą zaletą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lilijko skąd ja znam te objawy twardego brzucha:) A to u Ciebie robią planową cesarkę, bo u mnie czekają do rozpoczęcia akcji. Jak widać co szpital to inne zasady.
 
Do góry