reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bole i dolegliwosci ciążowe /połączone tematy/

No ja również cierpie na mini ADHD w wykonaniu dzidziusia :) Mniej wiecej od 4 tygodni nie przespałam więcej niż 2 godziny ciągiem, a w dzień jedyną rzeczą która uspokoja malucha jest .... jazda samochodem! :) Oprócz kopniaków to ciągłe przewrotki i kołowrotki, po porodzie chyba będą musieli mi przeszczepić wszystkie organy ;-)
 
reklama
Mi Filipek grasuje w okolicach pęka i trochę poniżej:) czasem aż śmiać mi się chce jak synek tak chaotycznie się porusza- cos zbliżone do ruchów kiedy to ma czkawkę;) i tez kiedy tylko mój M przyłoży rękę do brzuszka to młody się uspokaja;)- czyżby juz teraz czuł respekt przed ojcem;):p
eh mnie to w sumie kopia wszedzie, na dole , na gorze.. ale ostatnio tez cos ich meczy ta czkawka i tak na zmiane jeden w lewym dole biodrowym, przejdzie mu i za chwile drugi pod prawym zebrem...
 
mam to samo...jakis koszmar :eek:ostatno ryczałam juz z bezsilności mając dość wszytskiego:-(... na szczescie jeszcze nie codziennie problem mnie dotyka-mam gorsze i lepsze dni. W tych gorszych troszke pomaga masaż, bardzo pomaga relaks i siedzenie na fotelu fatty (odrazu czuc ulge jak sie usiadzie)...no i spanie w nocy z kojcem motherhood... Jak dla mnie to sa niezbędne rzeczy w ciąży:tak:
 
cześć!kto mi cos poradzi na bóle krzyża???bo ja od tygodnia z takimi się męczę .....jestem cały czas dość aktywna tzn. nie ćwicze ani żadne takie bo jakoś nie mam motywacji ale praktycznie cały czas coś robie że czasami brakuje mi dnia... a teraz jest tak że jak za długo siedze to boli ze szkoda gadać a jak za długo chodze albo coś robie to już wogóle i co wy na to??:/już bym chciała urodzić a tu sobie myśle że to dop wszystko przede mną...tak jak te6miesięcy znosiłam dobrze tak teraz się zaczyna:-(

Ja mam takie bóle od początku ciązy :/ ze wzgl. na znaczną kifozę klatki piersiowej ,juz mi neurolog powiedział, że ostatnie 2 miesiące to pewnie tylko poleżę :/
 
na kregoslup sako jest najlepsiejszy !!! wczoraj bez tego bym chyba umarla !! wieczorem nawet w nim usnelam i dopiero kolo 2 w nocy przenioslam sie do lozka ale za to dzis moj kregoslup jest jak nowonarodzony /zaraz staje do prasowania bo takiej okazji nie mozna przepuscic/
 
na kregoslup sako jest najlepsiejszy !!! wczoraj bez tego bym chyba umarla !! wieczorem nawet w nim usnelam i dopiero kolo 2 w nocy przenioslam sie do lozka ale za to dzis moj kregoslup jest jak nowonarodzony /zaraz staje do prasowania bo takiej okazji nie mozna przepuscic/

No mój chłopina mi obiecał ten sako, ale jak SE sama nie kupie to pewnie miec nie będę :/
 
Ja też się muszę w niego zaopatrzyć, bo raptem 3 m-ce do porodu, trzeba zacząć z niego korzystać. Choć mam nadzieję, że po porodzie do karmienia też się przyda.
 
mnie też boli strasznie, najgorzej na zajęciach jak muszę półtorej godziny stać i tańczyć, tłumacząc kroki to wieczorem po takim treningu najlepiej działa na mnie położenie się na podłodze i zgięcie nóg w kolanach ;-) i tak sobie poleżę "wciskając" kręgosłup w podłogę (nie materac tylko normalnie dywan) ok 15 minut i przechodzi. Może Wam też pomoże?
 
reklama
mnie też boli strasznie, najgorzej na zajęciach jak muszę półtorej godziny stać i tańczyć, tłumacząc kroki to wieczorem po takim treningu najlepiej działa na mnie położenie się na podłodze i zgięcie nóg w kolanach ;-) i tak sobie poleżę "wciskając" kręgosłup w podłogę (nie materac tylko normalnie dywan) ok 15 minut i przechodzi. Może Wam też pomoże?

co to za treningi ?? jakies taneczne ??
 
Do góry