reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bóle menstruacyjne, a okresu brak

Dołączył(a)
16 Marzec 2016
Postów
2
Witam wszystkich
smile.png

Na początku chciałam się przywitać, ponieważ jestem nowa
smile.png


Przychodzę do Was z pewnym "kłopotem".
Wiem, że lekarza zapewne nie ma na forum, ale bardzo przyda mi się opinia innych osób, kobiet, które mogły przechodzić coś podobnego.

Zacznę od tego, że okres miałam dość regularny, różnica kilku dni, w lutym dokładnie 12 dostałam miesiączki, 21 lutego kochałam się z mężem bez zabezpieczenia, jednak K. nie doszedł we mnie. We wtorek 23 lutego dostałam plamienia, ciemne, brązowe upławy, czasami trochę krwi się pojawiło, które trwały dość długo bo do 1 marca. 10 marca pojawiła się lekko beżowa wydzielina, jasno brązowa i skończyła się 13 marca.
Od kilku dni mam bóle krzyża, takie jak podczas pierwszych dni okresu. Piersi mnie nie bolą, brzuch czasami mocniej za boli. Bóle nie są ciągłe, pojawiają się i po jakimś czasie znikają.

Czy powinnam martwić się, że może być to coś poważnego? Czy to możliwe, że jestem w ciąży? Wizytę u ginekologa mam przed świętami, z testem chcę jeszcze kilka dni poczekać.

Czy któraś z Was kobietki miała podobnie?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc

Pozdrawiam
 
reklama
Witaj,

biorąc pod uwagę, że 12.02 to 1dc to dzień 21.02 jest 9dc. Jeśli długość twojego cyklu odpowiada mniej więcej występującym w tym czasie dniom płodnym to jest możliwość, że doszło do zapłodnienia. W preejakulacie znajdują się plemniki a ich liczba może być wystarczająca do zapłodnienia komórki jajowej. Zdarza się to stosunkowo rzadko, ale jest możliwe. Objawy to są bardzo subiektywne odczucia i mogą, ale nie muszą świadczyć o ciąży.

Jeśli bardzo się niecierpliwisz to polecam oznaczenie beta hcg z krwi lub zrobienie testu z moczu. Jeśli to nie ciąża to warto skonsultować plamienia, bo być może występują jakieś zaburzenia hormonalne.

Powodzenia :)
 
Proponuje zrobic test, ja mialam takie same objawy, bylam swiecie przekonana ze to okres sie zbliza, gdy po tygodniu nic sie nie pojawilo zrobilam test i tak o to jestem w 3 miesiacu ciazy ;)
 
Proponuje zrobic test, ja mialam takie same objawy, bylam swiecie przekonana ze to okres sie zbliza, gdy po tygodniu nic sie nie pojawilo zrobilam test i tak o to jestem w 3 miesiacu ciazy ;)


Dzięki dziewczyny za pomoc :)

Zauważyłam, że zaczęły boleć mnie piersi, ale tylko sutki, więc już sama nie wiem co się dzieje.
 
Dziewczyny,
Szczęśliwie potwierdzam, że tak to działa. Bóle jak przed @ miałam od kilku dni przed i 5 dni po, a jednak samej @ było brak. Bolące piersi, uczucie pełności, jakby niestrawność i grypa. 5 dnia po terminie zrobiłam test i ...dwie krechy, dziś potwierdzone Beta ( 5-6 tydzień). Brzuch nadal trochę boli jak na @.
Trzymam kciuki za was kochane :)
 
Do góry