reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza

slonko

Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
1 Luty 2006
Postów
240
Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy uczucie napięcia podbrzusza i lekkie kłujące bóle mogą być spowodowane naturalnymi przyczynami (np. powiększanie się macicy) czy też muszą oznaczać kłopoty. Ja poprzednią ciążę poroniłam i mam już lekko schizę na tym punkcie. Jestem dopiero w piątym tygodniu ale cały czas się zamartwiam. jak tam jest u was? Też miewacie takie bóle? Pozdrawiam
Magda
 
reklama
Ja mam takie same praktycznie od poczatku ciazy, nie martwie sie nimi, pytalam i podobno to naturalne. Mimo wszystko jak sie tak boisz to uwazam, ze powinnas sie skonsultowac z lekarzem. Pozdrawiam

Karolina
 
ja tez miałam od poczatku takie bóle i nadal mam ,w szpital stwierdzili ze kosmówka mi sie odkleja to cud ,ze jeszcze chyba mam zyw dziecko
 
Mnie też pobolewa, zwłaszcza jak długo siedzę. Dopóki nie sa to skurcze i nie ma plamienia to chyba nie jest to nic groźnego, ale najlepiej skontaktować się z lekarzem i opisać co sie dzieje. Ja dzwoniłam do swojego jak zaczęło mnie boleć, bo też się przestraszyłam (też poroniłam pierwsza ciążę) i powiedział mi żebym wzięła nospę i sie położyła. Dobrze jest troche poleżeć, mi pomaga. U mnie to jest uczucie takiego rozpierania i ucisk na spojenie łonowe, ale niezbyt mocne, więc staram sie nie przejmować. Będzie dobrze Słonko, z wraz z upływem czasu coraz mniej będziesz sie obawiać :) Pozdrawiam!
 
no ja akurat takich boli nie mialam , to znaczy owzem czasem cos zakulo ale to byla sekundowa sprawa , gdyby cos takiego sie zdazylo pierwsze co to telefon do mojego gina
slonko wiem , ze sie boisz , ale spokoj i odprezenie to czasami najlepsze lekarstwo
poradz sie lekarza jak radza dziewczyny
trzymamy kciuki zeby wszystko bylo ok
 
i nie zlekceważcie dziewczyny nawet niewielkieg przybrudzenia ja dosłownie miałam jakby smużke brudnej krwi zadzwoniłam do gina kazał natychiast przyjezdzac do szpitala bo to sobota wieczór wtedy była boze gdyby nie pojechała nie byłoby m,nie wśród was
 
Aj,aj... Chwytam się każdej myśli, która daję nadzieję - może to na przykład zapalenie pęcherza? Już biorę luteinę i muszę się oszczędzać (koniec za szkołą tańca  :( ) i trzeba czekać...  czekać co z tego wyniknie. Oby było dobrze.

Serduszko, trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo  :-*
 
to cale szczescie , ze go posluchalas serduszko , mysl pozytywnie a wszystko bedzie ok

slonko ja tez wierze ze gorzej niz bardzo dobrze nie moze byc ;D
 
Wiecie co, a dzisiaj to sie troche martwie, przypada termin mojej miesiaczki, a to ponoc najniebezpieczniejszy moment zwlaszcza na poczatku ciazy. Niby ok, ale mam takie przeszywajace bole momentami z prawej strony podbrzusza, tak, jakby ktos mi cos wbijal z calej sily, albo lapal jajnik i przekrecal... Mialam tak juz ze dwa razy wcazesniej, ale sie nie martwilam, bo to byla na chwilke i moze ze dwa-trzy razy sie zdarzylo. A dzisiaj juz kilka... Nie wiem, co myslec, zadnych plamien nie mam...
 
reklama
Tak jakby ktoś wbijał szpilę? To dokładnie takie bole jak moje. Może łyknij nospę i połóż się - tak mi kazał mój lekarz
 
Do góry