reklama

Bóle w podbrzuszu

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez slonko, 1 Luty 2006.

1. slonko

slonko Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witwam serdecznie wszystkie przyszłe mamy. Ja co prawda nie wrześniowa ale październikowa, ale mam nadzieję, ze mnie do siebie przygarniecie. Mam pytanie. Czy miewacie uczucie napiętego podbrzusza i lekkie kłujące bóle w nim? Nie wiecie czy to musza być koniecznie objawy kłopotów czy też mogą występować z powodów naturalnych np. rosnącej macicy? Ja poprzednią ciążę poroniłam i teraz mam już lekką schizę. Sama nie wiem czy mnie boli czy też sobie wmawiam. Jak to wygląda u was?

2. Agnieszka18

Agnieszka18 Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj slonko,
    Ja nie wrześniowa i mam nadzieję pazdźiernikowa, mam takie same jak opisujesz bóle, powiedz w którym jesteś tygodniu
    (może jakiś suwaczek??)

3. reklama
  4. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj slonko

Ja jestem w 7 tyg i ciągle kłuje mnie w podbrzuszu tak jakby jajniki czy coś! A czy boli cię podczas załatwiania się bo mnie czasami tak
    AH!! :p :p :p :p
    taki chyba nasz los, wydaje mi sie że tak ma być

Pozdrawiam

5. slonko

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja jestem w piątym tygodniu a moje bóle są takie jakbym miała zaraz dostać okres - kłócie w jajnikach, lekkie bóle krzyża. I przy siusianiu faktycznie czasami też mnie boli. Troszkę mi teraz lepiej bo może faktycznie to tak ma być i nie dzieje się nic złego. A co na te bóle mówią wasi lekarze? A suwaczek umieszczę jak tylko dojde do tego jak to zrobić ;) Pozdrawiam

6. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też tak mam. Czasem tak mie załpie, że aż się boję. Lekarz powiedział, że jeżeli nie ma regularnych albo bardzo mocnych bóli z plamieniem to nie ma się czego bać. Tak może być. Dlatego staram się nie martwić. :)

7. slonko

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Lejecie mi balsam na serce. Przed chwilą znów mnie kuło... A mój lekarz jest z tych co wolą dmuchać na zimne i zamiast mnie uspokajać to mnie denerwuje. A ja bym wolała nie iść na zwolnienie jeśli to nie jest naprawdę konieczne...

8. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na temat kłujących bóli zapytam jutro mojego gina! :p

Slonko jeśli chodzi o zwolnienie z pracy czyli L4 nawet o tym nie myślę że musiałabym je mieć (oczywiście jeżeli trzeba będzie to ok, ale puki co .....)

Oczywiście gdyby mój szef oświadczył mi żebym się nie martwiła i poszła sobie na 9 msc na zwolnienie a potem na macierzyńskie a on po roku i tak mnie przyjmie z otwartymi ramionami to ............................ dobra trzeba się obudzić!!
    No ale tak nie jest tzn szef nawet jeszcze nie wie o ciąży, powiem mu dopiero w przyszły poniedziałek czyli po moim urlopie oraz jutrzejszym potwierdzeniu przez gina że jest wszystko OK !! ;)

No to do jutra !!

9. slonko

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to trzymam jutro za ciebie kciuki. A może szef okaże się szefem z baki... :)

10. reklama
  11. Marrtruda

Marrtruda mama Romka i Julki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też na samym początku miałam takie bóle, nie tyle kłójące, co po prostu zwiastujące miesiączkę. Ale miesiączka się nie pojawiła i jest wszystko w porządku. Powiem więcej - w okolicy terminu kolejnej miesiączki znowu miałam te bóle - mój ginekolog powiedział wtedy, że to normalne. Jak nie ma plamienia, to nie ma się czym martwić.

Pozdrawiam, Marta

12. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja nadal mam uczucie napiecia, ktore pojawia sie okresowo, nie jest ciagle. I wiem, ze tak moze byc...

Poleć forum