reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza

reklama
karoo widze ze watek juz zalozylas i dobrze ;D

mam nadzieje, ze wszystkim sierpniowym mamusim juz nie dokuczaja zadne bolesci brzucholi
 
Bolesci sporadycznie, ale takie normalne, np rozciaganie sciegien miedzy nogami, to wtedy nie wiem, jak sie nazywam i wyje, a moj maz nie wie co sie dzieje... A ja sie smieje i placze jednoczesnie :D
 
silunia no właśnie... od kilku dni mało co mnie boli i się dobrze czuję co jest stanem dla mnie lekko dziwnym ;). Luteinę zażywam, bo muszę, ale żadnych skurczy odczuwalnych niet. Dokucza mi tylko od czasu do czasu lewy jajnik, ale on ma tak już od owulacji, więc przestałam się tym przejmować. Najsmutniejsze jest to, że od niedzieli nie poczułam żadnych bąbelków :( Mam nadzieję, że z dzidzią wszystko w porządku. No nic, w poniedziałek idę do lekarza to się zobaczy. Panikować na wyrost też nie ma co.
 
Oj Leyna, na poczatku sie nie spodziewaj, ze ruchy bedziesz codziennie czula :)

Ja od soboty tylko raz poczulam mojego bobo, a i to baaardzo slabo :) ale sie nie martwie :)
 
wlasnie kochana , ja do tej pory nic a nic nie czuje , a bolec jak nie bolalo tak nie boli ,
powinnas sie cieszyc ze to ustepuje i ze teraz to juz niedlugo polmetek a potem miejmy nadzieje juz z gorki
 
karoo-kp pisze:
Oj Leyna, na poczatku sie nie spodziewaj, ze ruchy bedziesz codziennie czula :)

ale ja kcem! :D ponoć chcieć to móc 8)
a propos, dziś moje małe mi zabąbelkowało podczas jazdy moim super małym bolidem (fiat 126 p) zastanawiam się czy chciało zaprotestować przeciw kiepskim amortyzatorom (one ogólnie są dobre, ale drogi niestety fatalne) czy też się ucieszyło na wyboje, bo po mamusi ma benzynę we krwi ;D
 
Nie mam pojecia, ale u mnie malenstwo zaczelo szalec w pewnym momencie jak gralam w need for speed - chyba to facet bedzie, skoro juz teraz lubi sie scigac :D
 
reklama
No... Karo, Marcina kopniaka poczulam kiedy ogladalam mecz pilki noznej i powiem szczerze, ze z niego niezly kopacz. Nogi ma baaardzo silne. Jak kopnie pilke taka prawdziwa, nozna to dorosli sie dziwia... A ostatnio kopal jak mial niecale trzy lata bo wtedy bylo gdzie, bo lato bylo...
 
Do góry