reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza

Spoko, spoko, wiosna coraz blizej!!! Juz niedlugo znowu bedzie szalec na boisku i w ogrodku :D
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Wczoraj wieczorem przeżyłam chwile grozy, największe od zajścia w ciążę... :( Ostatnie 2 dni miałam bardzo ciężkie (sporo pracy, podróże komunikacją miejską po dziurawych drogach, "latanie" po urzędach, uczelni, stres i zmartwienie wyjazdem mojego brata do UK do pracy (jesteśmy bardzo ze sobą związani i to będzie nasza pierwsza rozłąka na długo i na taką odległość), a poza tym zaczęłam już wiosenne porządki) i niestety odbiło się to na moim zdrowiu, a raczej na moim brzuszku :( :( :(
Przez cały wczorajszy dzień czułam się średnio, byłam śpiąca i pobolewała mnie głowa, a poza tym brzuch też mnie kłuł z jednej strony i ze 2 razy macica mi się na chwilę napięła, ale zupełnie bezboleśnie, na kilka sekund. Przy wieczornej toalecie zauważyłam na wkładce brudnobrązowe plamy :o Wpadlam w rozpacz. Piotr zawiózł mnie szybko do szpitala (na szczęscie mamy niedaleko). Myślałam już, zże stało się najgorsze, że nie będę miała już dzidzi.... :(
W szpitalu przyjął mnie bardzo miły pan doktor, zbadał (ginekologicznie i zrobił USG) i uspokoił, że dzidzia czuje się dobrze, jest ruchliwa, łożysko w porządku, szyjka macicy długa i uformowana. Wypytał o mój tryb życia i o samopoczucie w ostatnim czasie. Dał mi zastrzyk rozkurczowy, przepisał No-spa do brania 3xdziennie po 1tabl. Na szczęście nie musiałam zostać w szpitalu. Muszę za to dużo wypoczywać, przez tydzień nie spacerować, nie jeździć samochodem ani autobusem, nie chodzić po schodach, nie sprzątać intensywnie ani nie stać przy garach godzinami; najlepiej leżeć raz na jednym raz na drugim boku z nogami wyżej. No i przy komputerze też nie mogę siedzieć za bardzo :(

Ogromy kamień spadł mi z serca, ale i tak w nocy spać nie mogłam za dobrze, bo cały czas się zamartwiam.... :(

Kochane, uważajcie i dbajcie wszystkie o siebie!!!

Ściskam mocno :)
 
Dominique...

dobrze, z ejuz dobrze. Ale wlasnie jestes przyklaem na to, ze rzesadzac nie mozna. Dzidzia dala Ci znak, ze przesadzasz. Ze trzeba dac troche czasu i luzu jej i sobie. Odpoczywaj. No spa pomaga, nie martw sie. Ja bralam swego czasu calkiem sporo tego leku.

Trzymaj sie cieplutko...
 
no tak , to ja tez chyba troche przegielam w tym tygodniu , odpuszczam nastepny ,
dominique widze , ze masz troche taki tryb zycia jak ja na obrotach , ciesze sie ze nic sie nie stalo , u mnie tezz tak jest , zawsze zauwazam siebie na koncu , wydaje mi sie , ze wszystkiemu podolam i zazwyczaj sie udaje , ale nie mysle o konsekwencjach .....taki prysznic zimnej wody otrzezwia
 
dominique całe szczęście, że skończyło się na strachu. Zauważyłam, że często zdajemy sobie sprawę, że możemy stracić dziecko, jak się nam coś przykrego przydarzy... Ja też tak mam, jak idę na zakupy i chcę kupić tylko ciut tego, ciut tego, ciut tego... a na końcu okazuje się, że siata pełna i ciężka. I dopiero jak zaboli to mnie olśniewa. Teraz poodpoczywaj, nic nie rób, wykorzystuj męża ;) W końcu robisz to dla dzidzi :)
 
Silunia,w koncu sie odezwalas, a juz sie zastanawialam co z Toba sie dzialo... Odpocznij sobie kobieto, nalezy Ci sie!!!

No i Dominique, Ty tez, koniecznie, i musimy pamietac, ze noszenie siat ciezkich, zakupow, misek z praniem, wieszac pranie i zmywac naczynia moga nasi mezowie, my niekoniecznie!! Ja na szczescie mam ta wyreke.. Ale tez mnie dzisiaj brzus pobolewal... Na szczescie tylko chwile i przeszlo :)
 
dominique.p...uwazaj na siebie i odpoczywaj...tak naprawde to my wszystkie musimy uwazac.

a ja jak bylam u ginekologa to przypisal mi magnez, a dzien wczesniej zauwazylam ze mam napieta macice, on tez zo zobaczyl. wczesniej jak robil mi cytologie to mialam delikatne zapalenie i dostalam teraz tabletki. wiec teraz lykam witaminki, magnez i biore tamte tabletki dopochwowo. mam nadzieje ze to pomoze choc juz teraz widze ze nie mam tak twardej macicy
 
reklama
witam dzisiaj wszystkich
asmodis to dobrze ze bierzesz magnez , ja go biore z zalecenia lekarza od drugiego miesiaca i zadnych dolegliwosci miesniowych nie mam i cos taiego jak twardnienie macicy mi sie nie zdazylo jeszcze :) choc wiem ze jest to nieunuiknione

dzisiaj mam lekka prace biurowa na szczescie wiec bede czesciej zagladac i podczytywac co piszecie , a wogole to planuje w przyszly weekend wypad za Kraka wiec sie troche odstresuje , mam nadzieje , ze calkiem
 
Do góry