reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza

Wiecie co, to niesamowite. Chociaż ja już od paru dni większych bóli nie miałam to wczoraj spędziałam prawie cały dzień w łóżku tak mnie bolało podbrzusze. I humor miałam paskudny. Kosmici?
 
reklama
Mnie też wczoraj bolało bardziej niż zwykle, szczególnie po bokach...  ???

Może w ciąży działamy jak barometry ;)
 
jestem po sobotniej wizycie gin nie robił mi usg tylko leciutko zbdał normalnie a wlasciwie zajrzał tylko i stwierdził ze oki a bóle jak sa w róznych miejscach to widocznie taki urok mojej ciąży gorzej jakby były w jednym miejscu cały czas . ::) hmm i w ogóle nic nie mówi o badaniu płodu czyli tego fałdu karkowego ::) no leki musze nadal brac mimo ze mi sie t kosmówka przykleiła tak powiedzial no i nadal musze oszczedzac sie czyli lezec ::) no ale jak to po wizycie jestem troche spokojniejsza
 
gorzej ze mam anemie a nie moge brac zelaza w tabletkach ani witamin bo jestem uczulona na cynk i zelazo ,em wiec kwas foliowy no i wiecej owoców i surówek no i musze dac mocz na posiew bo chyba cos tam mam
 
serduszko pisze:
gorzej ze mam anemie a nie moge brac zelaza w tabletkach ani witamin bo jestem uczulona na cynk i zelazo ,em wiec kwas foliowy no i wiecej owoców i surówek no i musze dac mocz na posiew bo chyba cos tam mam
Serduszko, dodawaj do czego mozesz natke pietruszki. Lub koperek. No i zawsze dobry jest szpinak. Moge wyslac na priva przepis. Pozdrowionka
 
reklama
Do góry