reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza

wiecie najgorsze jak człowieka przeszyje taki ból podbrzusza ,ze ja np musze byc przez chwile az zgieta trudno wtedy sie nie stresować ::) ale tłumacze sobie wtedy ,ze macica sie rozrasta dzidziatez rosnie i oi
 
reklama
Serduszko, tez kilka razy takie bole mialam, ze az sie ruszyc nie moglam, nic pzyjemnego, ale na pewno bedzie wszystko dobrze :) jestesmy dobrej mysli i Ty tez badz :)
 
biedactwo serduszko tak wlasnie jest rozrasta sie dzidzi i macica rozciaga , polez wtedy odpoczni , szkoda mi to slyszec i mam nadzieje ze juz niedlugo
 
Ja też mysłałam, że bóle jajnika i skurcze są spowodowane rozciąganiem macicy (bo po prawdzie są). Jednak jak mi podskoczyło ciśnienie do 140/90 a jestem niskociśnieniowcem i to paskudnym, bo normę miewam zazwyczaj w porywach 90/60 i wylądowałam u ginekologa to się okazało, że te skurcze są skutkiem nie tylko rozciągania macicy. Dostałam jak na razie 30-dniowe zwolnienie z przykazaniem niedenerwowania się. Relanium na kilka dni i Luteinę.
Najważniejsze, że na usg było widać jak maleństwo się porusza :) To moje pierwsze dziecko, a że staraliśmy się o nie z mężem ponad 1,5 roku, to się nieco denerwuję.
Choleryczkom w życiu trudniej :p

Dużo spokoju i odpoczynku wszystkim nerwusom życzę :)
 
No to ja musze podziekowac :)

Cholerykiem jestem wybitnym, ale na szczescie na razie oprocz ostatniej sytuacji nic mi nie jest :)

Trzym sie cieplo i duzo odpoczywaj :)
 
Ja mam dzisiaj jakieś bóle z prawej strony, a w nocy, jak się obracałam to tak mnie zakuło z tej samej strony. Właściwie to nie są one jakieś mocne, ale chyba przełożę moją wizytę z przyszłego tygodnia na ten czwartek, bo jakoś się stresuję.
 
K@si@ mialam tak w ciazy z Marcinkiem. Uwielbial naciskac na jelita, kiedys tak sie wkrecil, ze wyladowalam na izbe przyjec w szpialu, bo nie dalam rady sie ruszac z bolu i byo podejrzenie zap.wyrostka. Rozmasowano mi badaniami i rozeszlo sie po kosciach.
 
a mnie nadal boli i to coraz gorzej tak sie boje w sobote mam wizyte i czarne mysli ,tak czarne ,ze mąż az na mnie krzyczy :mad: ale boli mnie i to i w pachwinach i na srodku i po bokach no spa nawe ostatnio biore ale nic nie pomaga
 
serduszko: mnie też dzisiaj bolało bardziej niz zwykle... może coś wisi w powietrzu?

tylko sie nie denerwuj, bo to nie wpływa dobrze na dzidzię - może ona też się denerwuje, że Ty się denerwujesz...
 
reklama
A wiecie, ze i mnie pobolewa bardziej niz normalnie...

Jakis takis glupi dzien dzisiaj...
 
Do góry