reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza

silunia...mama nadzieje, ze jednak cie ominie twardniecie macicy...to takie dziwne uczucie, moze jak bedziesz brac magnez to nic takiego sie nie stanie
 
reklama
Czase mnie cos zakluje albo ciagnie tak da sie wytrzymac czesto chodze do wc co mnie wkurza bardziej dusi manie zoladek i te okolice watroba
 
Nie martw sie Pati, ja mam to samo. A z tym chodzeniem do wc to u mnie roznie - czasami dzidzius chyba bardziej uciska na pecherz :) Sa dni, ze latam non stop, co chwile, a kiedy indziej normalnie - jak przed ciażą.
 
Witam! zrobiłam w niedziele test ciążowy i wyszedł pozytywny z czego sie bardzo ciesze :-)tak jak wiekszosc z Was i ja odczuwam bóle podbrzusza i do tego mam spore upławy :confused2: nie wiem czy to dobrze, czy nie. We wtorek po świetach ide do ginekolga, i w ogóle potwierdze, czy naprawde jestem w ciaży bo boje się, że test się pomylił (ponad rok staramy sie o dziecko). Nie wiem czy powinnam się stresować, bólami brzucha, upławami ...
 
Alusa, nie przemeczaj sie przypadkiem i idz do gina jak najszybciej :-) Na pewno wszystko bedzie dobrze i zycze jak najlepszego w nadchodzacej ciazy :-)
 
Do góry