reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle w podbrzuszu

Dziewczyny dziękuje Wam naprawde bo martwilam sie, ze mnie brzuszek boli i ze nie chce rosnąć,ale dzieki wam jestem spokojniejsza!Mam nadzieje ze moja kruszynka rośnie i jest wszystko ok.Nie moge doczekać sie nastepnej wizyty i zdjecia USG! Moja kruszynka tyle dla mnie znaczy tak dlugo na nia czekałam razem z mężem!Muszę sie pochwalić ze termin porodu mam na dzień po moich urodzinkach ;D.Pozdrawiam Was cieplusio ;)
 
reklama
Natalko, moj brzuszek w ciazz synkiem tez nie rosl. Moglabym ukrywac ciaze dlugo, dlugo. W pracy przynalam sie dopiero jak bylam w 16tc. Jak mowilam, ze to "czwarty" o pytali mnie czy tydzien :laugh: :laugh: :laugh:. A potem mialam pokazny ladny brzuszek, ale to z czasem rzecz jasna...
 
Witaj Natalko dziewczyny mają rację że te bóle zdarzają się często!! Dopuki nie krwawisz jest wszystko OK! Więc nie martw się ale zapytaj lekarza na wizycie ! :)

 
Ja na szczzęście od paru dni żadnych bóli kłujących nie mam, tylko czasem tak mnie kręci w brzuchu.
 
Witam was dziewczyny ja tez mam taki problem jak wy te bóle z tym ze ja juz leżałam w szpitalu w 14 tygodniu ciaży dostałam krwotoku ale na szczescie z dzidzia jest wszystko ok i ja jeszcze do tego mam wsokie cisnienie tetnicze prawdopodobnie ten krwotok byl tym spowodowany.Ale  jeszcze martwia mnie te bóle bo cały czas je mam   
 
mnie tez boli cos od jakiegos czasu; zauwazylam ze przewaznie jak gdzies ide lub cos robie; gdy sie poloze bol mija; na poczatku ciazy pewnie i byla to macica poniewaz ja chudzina jestem; brzuch mialam bardzo nisko wiec dziecko moglo gdzies uciskac; przez 2 dni lezalam i zwijalam sie z bolu a nawet mialam skurcze i brzuch mi sie podniosl !!!! teraz kobietki trzeba wiecej lezec chociaz ja jakas zepsuta nie potrafie nic nie robic; uwazjacie na siebie i byle do wrzesnia
 
No niestety, dużo odpoczywać trzeba ale jak to zrobić kiedy jeszcze tyle drobiazgów do przygotowania....
 
A ja wam powiem i to moze być śmieszne, że przy tej temperaturze to mnie nawet odpoczywanie męczy :p :p ;)
 
Dziukska, ja też tak mam.JAk wybiore się na dłuższy spacer, zaraz mnie pobolewa tu i tam.Wcześniej miałam boleści jak leżałam z wyprostowanymi nogami, te bóle były nie do zniesienia. Po prostu jakbyś ktoś wyrywał mi coś z pachwin. Te "obecne" bóle przy chodzeniu są na szczęście bardziej znośne
 
reklama
mnie boli gdy wyciagam nogi podczas lezenia,ale to chyba przez to ze macica sie rozciaga.wczoraj jak przrekrecalam sie z jednego boku na drugi wtedy zabolalo bardzieji to brzuch ale gdy wrocilam do poprzedniej pozycji bol zaraz przeszedl wiec to chyba tez miesnie bo takto nie boli juz
 
Do góry