reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle w podbrzuszu

eh od dwoch dni boli mnie brzuch rano :( gdy sie przewracam z boku na plecy <fasolka nie daje spac na boku i jak tylko ona sie budzi to kopie> takie uklucie w podbrzuszu ze szok jakby skurczzz; a jak nogi prostuje to od razu mam skurcz w lydkach ale do tego sie juz przyzwyczailam tylko ten bol na dole codziennie;
 
reklama
Na skurcze w łydkach potasik ;) moga być bananki i pomidorki, i dodatkowo magnez ;) mnie pomaga
 
aaaaa ratunku !!!!! boli kogos przy staniu lub chodzeniu??? straszny ucisk czuje w podbrzuszu juz od 3 dni a z kazdym dniem coraz mocniej; juz nie moge prawie chodzic...
 
Dzidzia może ci się tak układa,wypina się na świat i wtedy jest nie wygodnie delikatnie mówiżc. i troche może to bole.
 
wlasnie ja calą ciaze mam nisko brzuchol wiec nie; kregoslup zaczal bolec :D cholerka jak mnie nie bedzie znaczy ze pojechalam sie rozdwajac :p boli juz caly czas podbrzusze a przy chodzeniu strach sie bac...
 
reklama
mnie też ostatnie parę dni strasznie brzuchol bolał, ale objawiło się to niestety tylko sr.czką (przepraszam za wyrażenie) która już drugi dzień mnie męczy.
Dzikuska powodzenia
 
Do góry