reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobas i Kotek w domu !!

reklama
NIe moge się powstrzymać... jeszcze jedno :)
Tak wyglądała Misi jak postanowiła się ze mną wykapać ;)
 
Mju
super sa te Twoje koty ;D ja jestem wielką kociarą ;D
i faktycznie te oczy Mikado ::)
 
MJU świetnte kocurki ;D a jak się przytulają ;) a nie mają sie ku sobie? no wiesz ;D
Mikado ma świetne te oczy ;)
 
Wiesz Mycha... Rudik to kastrat :) Jak Mikado ma ruje i chodzi po domu i się wydziera to ten patrzy na nią jak na idiotkę a jak się koncert przedłuża to sprawia jej lanie :) A ona nie bardzo wie co wtedy robić wypinać się dalej czy wiać :)
 
MJU to musi być fajne widowisko :D tyle ze kotka sie ponoc męczy jak mam ruję a nie moze. Pomyśl o steryzlizacji albo antykoncepc. zatrzyku dla niej ;)
 
A mi sie dzis "troche" nudzilo i sprawdzalam,czy lozeczko Zuzi jest w miare stabilne,hehehe. ;D Jest jeszcze nie dokonczone. ;)

image0001pf3.jpg


image0002mh5.jpg


image0004jpgmk2.jpg


image0005uz3.jpg


image0006xe1.jpg


 
reklama
Mychus,bez obaw,nie naucze Jej tego - wcale Jej sie tam nie podobalo i zaraz chciala wychodzic. :) Zle sie czula za kratami - pewnie wspomnienie ze schroniska. :( :p
 
Do góry