reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobas i Kotek w domu !!

No to ty tak jej nakazałaś - biedna Albusia :laugh: nie męcz jej i czekaj cierpliwie na Zuzinkę ;) ;D
 
reklama
No wlasnie ja Ja zmusilam i na sile polozylam,kurde... Dopiero teraz zobaczylam,ze na tych zdjeciach ma takie przestraszone oczka i az mnie wyrzuty sumienia zlapaly... ::) Juz tego nie powtorze. :(
 
Agutka jaki fajny Ci wyszedł kolorek tego łóżeczka! Ja go sobie wcześniej wyobrażałam jako taki wściekły żółty, a tu taki cieplutki, jak budyniek , ze też Ci go ten Kubuś nie wszamie :)
 
Mju,hihi,ciesze sie,ze Ci sie podoba. :D Ja na poczatku chcialam biale lozeczko,ale pozniej tak doszlam z rodzicami do wniosku,ze bedzie sie nam to szpitalnie jakos kojarzylo. ;) Wiec mysle,ze ten zolciutki byl dobrym pomyslem. :D No i dokladnie - bije od niego straszliwe ciepelko. :D Jeszcze musze tylko wykonczyc i moge scielic i wkladac Zuzanke do niego,hihi. :D
 
Wczoraj nie wiedzialam,jak wykorzystac pamiec w aparacie,wiec popstrykalam kilka zdjatek mojej pierwszej Dzidzi :p Albusi,hihi. :D

Aga,przestan juz pstrykac te zdjecia i daj mi pospac! :p

0002334fs7.jpg


Juz? Skonczylas? :p

0002335bi8.jpg


Uwielbiam spac na tym kocyku i na tej podusi. :D

0002352rm8.jpg


Ahhh,jaka jestem slodka,gdy tak sobie spie. :D

0002357ty8.jpg


Aga! Znowu mnie obudzilas! :mad: :p

0002361ag3.jpg


Sie skulilam i spiocham. :D

0002363cd4.jpg


 
Ale fajniutka ta Twoja psinka. Ja nie mam zadnego zwierzaczka w domku.
Bo biedne zwierzatko by było całymi dniami same w domku. No chyba ze teraz jak ja jestem. Bo przed ciaza to jak wszyscy wyszli z domu o 7 rano tak dopiero ktos sie pojawiał najwczesniej przed 16. Wiec biedactwo by sie meczyło.
 
reklama
To ja jeszcze wrzucę zdjątka mojej Mici - niewiem tylko czemu wyszły jej takie zielone demoniczne ślepia skoro ma takie ładne, czarniutkie ::)
 
Do góry