reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bobas i Kotek w domu !!

mju pisze:
Acha i jeszcze jedno ja tutaj nie wartościuję, kto jest dla mnie ważniejszy bo uważam, że to głupota, a nie będę kota wyrzucać z domu tylko dlateko, że coś mu się chwilowo w główce pozajączkowało, bo to by była nie tylko głupota ale totalny brak odpowiedzialnosci.


MJU wyjęłaś mi to z ust! dzięki! ;)
 
reklama
Mju, masz rację - to może być też rujka. Ja już mam takie spaczenie zawodowe, że we wszystkim podejrzewam, że coś jest nie tak :)
 
Dziewczyny kochane pupile, naprawdę! Aga a ten czarny to ten kundelek, którego gdzieś tam znalazłaś?
Ja też ma kota i rybki, zdjęcie juz pokazywałam ale co tam ;)
 
Tak mycha...to ta sama co ją jakiś "cudowny człowiek" wyrzucił do lasu... :mad:

Twoja kicia słodziak :)

Dzikuska... a co tam tyle misek dla dwóch zwierzaków ? ;)



 
No to i ja sie jeszcze raz pochwale moja Sierotka Albusia ze schroniska,ktora oczekuje na swoja wrzesniowa Siostrzyczke,hihi. ;D

2qj1.jpg


image0010jpgmy1.jpg


Poza tym moj brat u siebie w pokoju ma jeszcze szczurka i 4 akwaria. :D

 
No to ja też się nie powstrzymam i zprezentuję moje pociechy :)

To jest Rudik, kocór ze schroniska
 
To jest Mikado, kotka japońska powitalna bez ogonka (tak się te koty rodzą, wygląda jak miks kota z królikiem :) )
 
reklama
Do góry