reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bole w pochwie 33tc

NowaNatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2015
Postów
1 814
hej!wiem dziewczyny ze niejestescie lekarzami ,ale może któraś miala podobnie jak ja.od 2-4dni czuje bol w pochwie,nie mowie o kłuciu tylko np kiedy dużo chodzę boli mnie w pochwie i kiedy mały sie mocno wierci Tez.mam skrócona szyjkę do 3cm . Czy takie bole mogą oznaczać ze dzieje sie coS złego? Bole spokenia tez sie pojawily
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Spokojnie, szyjka 3cm to dobra szyjka, a bóle pochwy, krocza i okolic wynikają z przygotowywania się tej okolicy do zbliżającego się porodu :)
Pocieszę cię, że ja też panikowałam z tego powodu (zwłaszcza że w pierwszej ciąży takich „atrakcji” nie miałam), byłam pewna że coś się dzieje nie tak, ale przy kolejnych badaniach zawsze szyjka była ok ;)
Ból krocza w nocy wręcz był czasem nie do zniesienia, ale spokojnie donosiłam malutką do 40 tygodnia - czego i Tobie życzę! Jak masz się bardzo stresować to oczywiście idź do ginekologa! :)
Spokojnie, szyjka 3cm to dobra szyjka, a bóle pochwy, krocza i okolic wynikają z przygotowywania się tej okolicy do zbliżającego się porodu :)
Pocieszę cię, że ja też panikowałam z tego powodu (zwłaszcza że w pierwszej ciąży takich „atrakcji” nie miałam), byłam pewna że coś się dzieje nie tak, ale przy kolejnych badaniach zawsze szyjka była ok ;)
Ból krocza w nocy wręcz był czasem nie do zniesienia, ale spokojnie donosiłam malutką do 40 tygodnia - czego i Tobie życzę! Jak masz się bardzo stresować to oczywiście idź do ginekologa! :)
 
Rozwiązanie
Do góry