reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

Barcelona356

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2018
Postów
51
Witam mamusie Jestem w 28 tygodniu i dzisiaj poczułam taki dziwny ucisk w podbrzuszu i martwię się co to może być. Pojawia się on co pół godziny mniej więcej. Tak samo boli mnie macica i pachwiny. Co o tym myślicie?
 
reklama
Witam mamusie Jestem w 28 tygodniu i dzisiaj poczułam taki dziwny ucisk w podbrzuszu i martwię się co to może być. Pojawia się on co pół godziny mniej więcej. Tak samo boli mnie macica i pachwiny. Co o tym myślicie?
Mogą być to skurcze jak są regularne weź nospe jak przejdzie to dobrze jak nie to do szpitala!
 
Naszczescie przeszło bez brania nospy. Myślę że będzie dobrze Ale jutro raczej pojadę się zbadać. A co myślisz o pachwinach? Bolą przy obracaniu sie i niekiedy chodzeniu..
Mi lekarz powiedział ,że to normalne że bolą pachwiny i łono myślę że tym nie ma się co martwić ,mnie bolą już od dłuższego czasu , najczęściej jak wstaje i pierwsze kroki
 
Do góry